Eeyore´s Lost Tail - kterak oslík o ocásek přišel

Dnešní plná hra toho asi mnoho neřekne zatvrzelým hráčům 3D akcí, ale na druhou stranu potěší všechny ty, co hledají nějakou jednoduchou a na přemýšlení nenáročnou hru, kterou by vyplnili svůj čas. Ocitnete se v roli postaviček ze známého seriálu Medvídek Pú a budete muset připichovat ocásek vašemu kamarádovi oslíkovi.
Eeyore´s Lost Tail - kterak oslík o ocásek přišel
Dnešní plná hra toho asi mnoho neřekne zatvrzelým hráčům 3D akcí, ale na druhou stranu potěší všechny ty, co hledají nějakou jednoduchou a na přemýšlení nenáročnou hru, kterou by vyplnili svůj čas. Ocitnete se v roli postaviček ze známého seriálu Medvídek Pú a budete muset připichovat ocásek vašemu kamarádovi oslíkovi.

Tento týden tu byla jedna hra, která také čerpala svůj námět ze seriálu televizní obrazovky - byl to samozřejmě Tom & Jerry (jestliže náš server sledujete pravidelně, asi to pro vás není žádná novinky). A dnešní hra, Eeyore's Lost Tail, dokonce pochází od toho samého autora, který stál za T&J. Takže již z tohoto prostého faktu si lze udělat jakýsi malý obrázek.

Eyeore Lost TailEyeore Lost Tail

Jak jsem již řekl v úvodu, vžíváte se do několika postav z televizního seriálu Medvídek Pú. Konkrétně jsou to tito zástupci zvířecí říše: prasátko, medvídek, sova, králík, tygr, klokan a svišť. Co každý level, to jiné zvířátko. Vaším úkolem tedy je připíchnout ocas oslíkovi, který se plaví na voru. Na to máte ale určitý limit, kdy oslík přejíždí přes obrazovku a ne každému se to napoprvé podaří – musíte najít totiž to správné místo, kam jej píchnout. Podle toho, jak rychle to učiníte, budete ohodnoceni příslušným počtem bodů (čím rychleji, tím větší počet, samozřejmě). Jakmile si zahrajete prvních sedm levelů a vystřídáte tak všechna zvířátka, budete opět hrát za to, s kterým jste hráli poprvé, ale pozor, není to to samé – vše se totiž postupem času zrychluje a oslík se na obrazovce objevuje stále menší a menší dobu. No prostě nic složitého, zde bude úspěšný ten, kdo je přesný a umí rychle jednat.

Grafika je podobná jako u T&J – opět má velmi blízko ke své předloze. Je kreslená a asi se vám i bude líbit. Zvuky na tom také nejsou nijak špatně, jen hudba mi ve hře opravdu chyběla, protože tu není naprosto žádná.

Eyeore Lost TailEyeore Lost Tail

Komu je tedy hra určena? Možná spíše dětem, ale určitě se u hry pobaví i lidé staršího věku, protože je to příjemná alternativa ke všem dnešním hrám, jež vyžadují plné soustředění, dlouhé taktizování, tady to rozhodně neplatí a je to po dlouhé době docela příjemná změna.

Homepage: www.adders.org/freeware.

Download (631 kB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 121 N/A
Kingdom Come: Deliverance je úžasná česká hra, se kterou prožijete středověk

Kingdom Come: Deliverance je úžasná če…

Kingdom Come: Deliverance je nejočekávanější hrou roku 2018. Hra se středověkým námětem čerpá z české historie a slibuje doposud nevídaný herní zážitek založený na tvrdé realitě a precizním zpracování.

5.  2.  2018 | | 75 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

11.  2.  2018 | | 12 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

8.  2.  2018 | | 17 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Jak Kingdom Come redefinuje pojetí soubojů z pohledu první osoby

Jak Kingdom Come redefinuje pojetí sou…

Souboje z pohledu první osoby byly vždy kamenem úrazu mnoha her. Warhorse má na to svůj vlastní přístup.

6.  2.  2018 | | 3 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A