Eeyore´s Lost Tail - kterak oslík o ocásek přišel

Dnešní plná hra toho asi mnoho neřekne zatvrzelým hráčům 3D akcí, ale na druhou stranu potěší všechny ty, co hledají nějakou jednoduchou a na přemýšlení nenáročnou hru, kterou by vyplnili svůj čas. Ocitnete se v roli postaviček ze známého seriálu Medvídek Pú a budete muset připichovat ocásek vašemu kamarádovi oslíkovi.
Eeyore´s Lost Tail - kterak oslík o ocásek přišel
Dnešní plná hra toho asi mnoho neřekne zatvrzelým hráčům 3D akcí, ale na druhou stranu potěší všechny ty, co hledají nějakou jednoduchou a na přemýšlení nenáročnou hru, kterou by vyplnili svůj čas. Ocitnete se v roli postaviček ze známého seriálu Medvídek Pú a budete muset připichovat ocásek vašemu kamarádovi oslíkovi.

Tento týden tu byla jedna hra, která také čerpala svůj námět ze seriálu televizní obrazovky - byl to samozřejmě Tom & Jerry (jestliže náš server sledujete pravidelně, asi to pro vás není žádná novinky). A dnešní hra, Eeyore's Lost Tail, dokonce pochází od toho samého autora, který stál za T&J. Takže již z tohoto prostého faktu si lze udělat jakýsi malý obrázek.

Eyeore Lost TailEyeore Lost Tail

Jak jsem již řekl v úvodu, vžíváte se do několika postav z televizního seriálu Medvídek Pú. Konkrétně jsou to tito zástupci zvířecí říše: prasátko, medvídek, sova, králík, tygr, klokan a svišť. Co každý level, to jiné zvířátko. Vaším úkolem tedy je připíchnout ocas oslíkovi, který se plaví na voru. Na to máte ale určitý limit, kdy oslík přejíždí přes obrazovku a ne každému se to napoprvé podaří – musíte najít totiž to správné místo, kam jej píchnout. Podle toho, jak rychle to učiníte, budete ohodnoceni příslušným počtem bodů (čím rychleji, tím větší počet, samozřejmě). Jakmile si zahrajete prvních sedm levelů a vystřídáte tak všechna zvířátka, budete opět hrát za to, s kterým jste hráli poprvé, ale pozor, není to to samé – vše se totiž postupem času zrychluje a oslík se na obrazovce objevuje stále menší a menší dobu. No prostě nic složitého, zde bude úspěšný ten, kdo je přesný a umí rychle jednat.

Grafika je podobná jako u T&J – opět má velmi blízko ke své předloze. Je kreslená a asi se vám i bude líbit. Zvuky na tom také nejsou nijak špatně, jen hudba mi ve hře opravdu chyběla, protože tu není naprosto žádná.

Eyeore Lost TailEyeore Lost Tail

Komu je tedy hra určena? Možná spíše dětem, ale určitě se u hry pobaví i lidé staršího věku, protože je to příjemná alternativa ke všem dnešním hrám, jež vyžadují plné soustředění, dlouhé taktizování, tady to rozhodně neplatí a je to po dlouhé době docela příjemná změna.

Homepage: www.adders.org/freeware.

Download (631 kB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |