Eidos po uši v problémech, hry se odkládají

Herní společnost Eidos zveřejnila finanční zprávu za období končící 31. prosincem 2004. Bohužel se nejedná o čísla nikterak přívětivá; Eidos se totiž podle ní potýká s velkými finančními strátami. Jen za druhou polovinu loňského roku činily provozní ztráty neuvěřitelných 29 milionů liber

To by samo o sobě vzhledem k zisku z předešlých let nebylo až tak špatné, ovšem začaly klesat i ceny akcií. Jak již asi sami tušíte, rovněž to byl skok tragický - téměř o 30 procent. Společnost se tedy rozhodla pro rázná opatření, což pro hráče znamená jediné - vydání některých očekávaných her se bude muset odložit. Především se jedná o čtveřici Tomb Raider VII, Hitman: Blood Money, 25 to Life a Just Cause, které se dočkáme nejdříve v červenci.

Zdroj: Gamesindustry.biz

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce