Eidos připravuje Deus Ex nové generace, vyjde na PC a konzolích

Na oficiálních stránkách společnosti Eidos Montreal vyšel zajímavý článek, který více odkrývá připravované rozšíření sci-fi série Deus Ex. Odhaleno bylo i datum vydání, kdy se dočkáme kompletní edice Human Revolution.
Eidos připravuje Deus Ex nové generace, vyjde na PC a konzolích

Napřed tedy ty podstatné informace. Tvůrci parádního RPG Deus Ex: Human Revolution v současné době již pilně pracují na dalším dílu, který se objeví na PC a konzolích nové generace. Mnoholeté zkušeností a zatím poslední díl série pomohl vývojářům opravdu pochopit, co je pro sérii důležité, a pokud můžeme soudit, Eidos opravdu ví, co dělá.

Čeká nás Deus Ex: Universe, koncept mnohostranného zážitku a celého univerza Deus Ex, který bude rozprostřen napříč hrami pro všechny možné platformy, komiksy i knihami. V zásadě se jedná o jeden velký a propojený příběh, jednu velkou konspiraci, která se bude táhnout napříč PC, konzolemi, handheldy, smartphony, knihami a prakticky jakoukoliv další oblastí zábavního průmyslu.

1380723335-deus-ex-universe.jpg

Toť k celkové myšlence. Jinak je v současné době ve vývoji zbrusu nový díl, na kterém pracuje většina týmu Human Revolution. Jako menší bonus nám vývojáři uvolnili jeden nový artwork, který odhaluje chutnou a výtvarně vyšperkovanou ukázku budoucnosti, kde se futuristické prvky snoubí s kybernetickou Renesancí. Zkrátka Deus Ex, jak jej máme rádi. Půjde o problémy společnosti, nerovnováhu jejích vrstev a jiná filozofická témata.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách.

Také byl oznámen Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut. Ten bude k mání už 22. října letošního roku pro PC, PS3, Xbox360 a Wii U. Mimo kompletního herního obsahu se můžeme těšit především na unikátní prvky každé platformy. Xbox tedy využije SmartGlass, Wii U možnosti druhého displeje atd. Pokud jste zatím sérii nepřišli na chuť, máte jedinečnou možnost.

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fotorežimu krásy peruánské džungle

Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fot…

Nejnovější Tomb Raider možná není nabitý akcí, jako historický výlet do Mayské minulosti však poslouží skvěle.

23.  9.  2018 | | 1 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky, žádná akce (recenze)

Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky…

Reboot Tomb Raidera dospěl do svého zdárného konce a nám chybí jeho začátek.

14.  9.  2018 | | 9 N/A