Elden Ring je evolucí série Dark Souls bez předem daného hrdiny

Čeká nás přirozená evoluce žánru z rukou From Software.
Elden Ring je evolucí série Dark Souls bez předem daného hrdiny

From Software perlí samé špičkové RPG tituly a po rubačce Sekiro se chystá na svůj další monstrózní projekt - RPG Elden Ring s otevřeným světem, se kterým tvůrcům pomáhal sám R. R. Martin. V rozhovoru pro IGN se Hidetaka Miyazaki rozpovídal o tom, jak k novému projektu přistupují a proč se nemusíme obávat, že půjde jen o klon Dark Souls.

Mělo by totiž jít o přirozenou evoluci her studia a žánru samotného a na rozdíl od dřívějších her nebude mít hra předem daného hrdinu. Rozhodně se můžete těšit na velmi podobný temný tón a atmosféru, vzhledem k velkému otevřenému světu se ale přidala spousta nových herních prvků a mechanismů, jež jsou vzhledem ke změně nutné. 

RPG Elden Ring bude mít základy v Dark Souls, přesto se ale výrazně liší

RPG Elden Ring bude mít základy v Dark Souls, přesto se ale výrazně liší

"Mnohem rozlehlejší a pestrý herní svět slouží základem hratelnosti Elden Ring a jeho prvky berou v potaz herní prostředí a interakci s ním," řekl Miyazaki. "Všechny vesničky a osady tedy budou svým způsobem temné dungeony, které znáte z naší tvorby."

Velkou změnou je také ústřední postava, jejíž tvorbu a vývoj nechávají tvůrci na hráčích. Bude tedy na nás, co budeme vylepšovat, jakým charakterovým vlastnostem dáme přednost a jak ji budeme formovat hraním. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole