Elden Ring přesáhl hranici 17 milionů prodaných kopií. V prosinci bude bojovat o hru roku

FromSoftware u hráčů zabodovalo i se svým posledním výtvorem. To je nám jasné už od jejího vydání na začátku roku. Během pouhých dvou týdnů se prodeje Elden Ringu pohybovaly okolo 12 milionů kopií. Nyní společnost Banda Namco přišla s aktualizovanými čísly zahrnující období do konce září. V tu dobu se Elden Ring pohyboval okolo 17,5 milionů prodaných kopií

S každým měsícem sice prodeje zpomalují, ale na to, jaký je Elden Ring typ hry, je to opravdu úctyhodné číslo. "Do tvorby Elden Ringu jsme investovali spoustu snahy, abychom překonali očekávání fanoušků po celém světě," říká Yasuo Miyakawa, šéf společnosti Bandai Namco. 

Společně s God of War Ragnarök je Elden Ring žhavým kandidátem na letošní ocenění za hru roku na The Game Awards. Nebylo by to poprvé, co si tuto sošku odnese domů právě FromSoftware. V roce 2019 se jim zadařilo se Sekiro: Shadows Die Twice. 

Zdroj: Eurogamer.net

Váš názor Další článek: Brahman: The Gate of Salvation je nová sci-fi příběhovka. Pracuje na ní český Cinemax

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,Databáze 487 milionů telefonních čísel z WhatsAppu je na prodej. Mezi nimi je i přes milion čísel z Česka

Databáze 487 milionů telefonních čísel z WhatsAppu je na prodej. Mezi nimi je i přes milion čísel z Česka

** Na hackerských fórech se prodává balík 487 milionů telefonních čísel ** Jedná se o aktivní uživatele komunikátoru WhatsApp ** V balíku je i 1,3 milionu čísel s předvolbou +420...

Martin Chroust
ÚnikSoukromíWhatsApp
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách