Elden Ring prý tak lehký nebude. Očekává se spíš, že ho dohraje více hráčů

Titul nemá být jednoduchý, ale zároveň i dostupnější.

Tvůrce Elden Ringu Hidetaka Miyazaki se rozpovídal o záměru FromSoftware vybalancovat hru správně tak, aby nebyla sice příliš jednoduchá, ale zároveň aby byla dostupná více hráčům.

Miyazaki v novém rozhovoru pro Playstation Blog vysloveně uvedl, že FromSoftware se nesnažil udělat Elden Ring lehčím titulem, než byly jeho předešlé hry. Nicméně dodal, že díky přechodu na otevřený svět a více multiplayerovým možnostem bude hru chtít dokončit velké množství hráčů. Nepřátele například budete moci skolit až se třemi kamarády po boku.

„Tentokrát hráč bude mít ve svém postupu světem naprostou svobodu, bude se moci vrátit k různým výzvám později, jak uzná za vhodné. Myslím, že právě toto jsou důležité elementy, které lidem pomohou pokořit hru pohodlněji,“ řekl Miyazaki. 

Váš názor Další článek: Gotham Knights kráčí zdárně ke svému vydání, ke kterému má dojít už letos

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru