Elden Ring se odkládá, dočkáme se jej v únoru

Přihlásit se můžete i do uzavřeného testu hry, který se uskuteční v listopadu.

Elden Ring je velká hra a tvůrci si jsou toho náležitě vědomi. Proto se rozhodli ještě trochu vypiplat velký otevřený svět a oznámili menší odklad. Hra se posouvá o měsíc s fousem a zahrajeme si ji tak až 25. února roku 2022 pro PC a obě generace konzolí. 

Na hru ale nebudete muset čekat tak dlouho. Už v listopadu se totiž díky velkému zájmu odehraje uzavřený test, ve kterém si budete moci hru vyzkoušet. Stane se tak v období 12 - 15. listopadu a pokud chcete mít šanci se do hry dostat, stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách. Konkrétně bude hraní rozděleno na následující časové úseky: 

- 12. listopadu: 12:00 až 15:00 SEČ
- 13. listopadu: 4:00 až 7:00 SEČ
- 13. listopadu: od 20:00 do 23:00 SEČ
- 14. listopadu: 12:00 až 15:00 SEČ
- 15. listopadu: 4:00 až 7:00 SEČ

Váš názor Další článek: Strážci Galaxie budou vyžadovat 150GB volného místa, podívejte se na požadavky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách