Elfové z Warhammer Online chtějí dobýt GC

Jedna z nejoblíbenějších ras, jež zdobí nejrůznější RPG již řadu let, se rozhodla dobýt letošní Games Convention. Lidé z EA Mythic totiž konečně potvrdili, že plánují v Lipsku představit dva zbývající národy, s nimiž se budeme moci setkat v chystaném MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning, a jimiž jsou právě elfové. Konkrétně Temní elfové a Vznešení elfové (Dark a High Elves). Krom toho totéž studio potvrdilo, že bude na výstavě zpřístupněna i hratelná verze titulu, kterou si tak bude moci poprvé vyzkoušet široké veřejnost. A my budeme samozřejmě u toho.

„Toto je bezpochyby sdělení, po kterém v posledních dnech a týdnech fanoušci doslova toužily. A my jsme samozřejmě nadmíru potěšeni, že jim konečně můžeme vyhovět,“ zmínil Jeff Hickman,  senior producer EA Mythic. „Máme nepřeberné množství nejrůznějších skic a obrázků, stejně jako plnohodnotných informacích, které rádi nabídneme široké veřejnosti. A kde jinde bychom se o naše výtvory mohli podělit, než na letošní Games Convention.“

Související informace (Warhammer Online: Age of Reckoning):
Platforma: PC
Žánr: MMORPG
Výrobce: Mythic Entertainment (
http://www.mythicentertainment.com/)
Vydavatel: EA Games (
http://www.ea.com/)
Homepage:
http://www.warhammeronline.com
Předpokládané datum vydání: Q1 2008

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |