Elitní desky opět v Čechách!

Actebis Computer, přední český specializovaný velkoobchod, se stal exkluzivním distributorem produktů ECS/Elitegroup pro český a slovenský trh, a vrací tak po několika letech absence tyto komponenty na zdejší pulty. Základní desky z továren Elitegroup Computer Systems jsou na světovém trhu již více než 14 let.
Actebis Computer, přední český specializovaný velkoobchod, se stal exkluzivním distributorem produktů ECS/Elitegroup pro český a slovenský trh, a vrací tak po několika letech absence tyto komponenty na zdejší pulty. Základní desky z továren Elitegroup Computer Systems jsou na světovém trhu již více než 14 let. Ačkoliv je to ve světě výpočetní techniky téměř věčnost, řadí se ECS díky vlastnímu silnému vývoji stále mezi přední výrobce základních a rozšiřujících desek. Věříme proto, že vhodně doplní nabídku na českém trhu, zvláště pak v cenově citlivých segmentech PC pro domácnosti, SOHO a SMB.

Actebis získal exkluzivní distribuční kontrakt na produkty ECS/Elitegroup pro český a slovenský trh v lednu 2001 a v tuto chvíli má již skladem prvních pět modelů, které budou průběžně doplňovány dalšími. Konkrétně se jedná o 4 základní desky pro procesory Intel a jednu pro AMD (viz tabulku). Všechny výrobky přinášejí kvalitní technologie za více než přijatelné ceny.

V současné nabídce zvláště vyniká dvouprocesorová deska ECS-D6VAA s čipsetem VIA694X – pojme a zaměstná dva procesory se Soketem 370, má veškerou běžnou výbavu (včetně 3D zvuku, ATA100 a STR) a koncová cena je přitom pouze 3.650 Kč (bez DPH). Mimochodem, ECS byl světově prvním výrobcem vyrábějícím základní desky pro dva procesory.

Deskou, která si za pár týdnů přítomnosti na světovém trhu získala hned několik ocenění, je athlonová ECS-K7VZA. Jedná se o základní desku se Slotem A, postavenou na vynikající čipové sadě KT133, a je mimo jiné schopna pojmout až 1,5 GB paměti. Například Tom`s Hardware ji řadí na úroveň desek s bezmála dvojnásobnou cenou.

Z historie společnosti Elitegroup Computer Systems (ECS) stojí za zmínku například zprovoznění vůbec první továrny na motherboardy na Thaj-wanu v roce 1987, vstup na burzu v roce 1994, expanze (a to včetně výrobních kapacit) do Spojených států v letech 1988 až 1996, certifikace ISO 9001 v roce 1997 a spuštění výrobní linky s kapacitou přesahující milion desek během minulého roku v Číně.

Základní deska, popis Koncová cena v Kč bez DPH
ECS-K7VZA,VIA KT133,SocketA, ATX,AC97,

3xDIMM,1xAGP4x,5xPCI,U-ATA66/100, STR

3 108
ECS-P6VAP-A+,VIA694X,Socket370,ATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP4x,4xPCI,1xISA,1xAMR,U-ATA66,STR

3 135
ECS-P6BAP-Me,VIA693A,Socket370,MicroATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP2x, 3xPCI,1xISA,U-ATA66,STR

2 791
ECS-D6VAA,VIA694X,Dual Socket370,ATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP4x,5xPCI,1xCNR,U-ATA66/100,STR

3 644
ECS-P6BAP-A+,VIA693A,Socket370,ATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP2x, 3xPCI,1xISA,U-ATA66,STR

2 530

O společnosti: Actebis Holding GmbH. byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 13 evropských zemích a s obratem přes 7 miliard DEM pro rok 2000, desítkami distribučních smluv a více než 2300 zaměstnanci patří k malé skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer s.r.o., založena v září 98. V současné době je distributorem firem A-max, ActionTec, Creative Labs, ECS, Edimax, Fujitsu, Gigabyte, Hewlett-Packard, Hitachi, Chaintech, IBM (disky), iomega, Lite-On, Logitech, Matrox, Memorex, Mustek, Quantum, Seagate a vlastních značek Peacock a Targa.

O společnosti: ELITEGROUP Computer Systems Co., Ltd. (ECS) byla založena v květnu 1987, v době začátků výrazného růstu průmyslu informačních technologií. Vedení společnosti ECS sídlí na Tchaj-wanu s pobočkami v Severní Americe, Evropě a na Dálném východě. Díky dlouhodobému zaměření vývoje, výzkumu a výroby na základní desky, srdce všech počítačů, je v současnosti ELITEGROUP jejich uznávaným předním světovým výrobcem. V průběhu času rozšířila ECS svůj záběr i na další rozšiřující počítačové komponenty. V oblasti rychle se vyvíjejících mikro-technologií zůstává ELITEGROUP na předním místě jak z hlediska vývoje, tak i výroby, tvorby přidané hodnoty, reakce na potřeby trhu a dostupných cen.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A