Elitní desky opět v Čechách!

Actebis Computer, přední český specializovaný velkoobchod, se stal exkluzivním distributorem produktů ECS/Elitegroup pro český a slovenský trh, a vrací tak po několika letech absence tyto komponenty na zdejší pulty. Základní desky z továren Elitegroup Computer Systems jsou na světovém trhu již více než 14 let.
Actebis Computer, přední český specializovaný velkoobchod, se stal exkluzivním distributorem produktů ECS/Elitegroup pro český a slovenský trh, a vrací tak po několika letech absence tyto komponenty na zdejší pulty. Základní desky z továren Elitegroup Computer Systems jsou na světovém trhu již více než 14 let. Ačkoliv je to ve světě výpočetní techniky téměř věčnost, řadí se ECS díky vlastnímu silnému vývoji stále mezi přední výrobce základních a rozšiřujících desek. Věříme proto, že vhodně doplní nabídku na českém trhu, zvláště pak v cenově citlivých segmentech PC pro domácnosti, SOHO a SMB.

Actebis získal exkluzivní distribuční kontrakt na produkty ECS/Elitegroup pro český a slovenský trh v lednu 2001 a v tuto chvíli má již skladem prvních pět modelů, které budou průběžně doplňovány dalšími. Konkrétně se jedná o 4 základní desky pro procesory Intel a jednu pro AMD (viz tabulku). Všechny výrobky přinášejí kvalitní technologie za více než přijatelné ceny.

V současné nabídce zvláště vyniká dvouprocesorová deska ECS-D6VAA s čipsetem VIA694X – pojme a zaměstná dva procesory se Soketem 370, má veškerou běžnou výbavu (včetně 3D zvuku, ATA100 a STR) a koncová cena je přitom pouze 3.650 Kč (bez DPH). Mimochodem, ECS byl světově prvním výrobcem vyrábějícím základní desky pro dva procesory.

Deskou, která si za pár týdnů přítomnosti na světovém trhu získala hned několik ocenění, je athlonová ECS-K7VZA. Jedná se o základní desku se Slotem A, postavenou na vynikající čipové sadě KT133, a je mimo jiné schopna pojmout až 1,5 GB paměti. Například Tom`s Hardware ji řadí na úroveň desek s bezmála dvojnásobnou cenou.

Z historie společnosti Elitegroup Computer Systems (ECS) stojí za zmínku například zprovoznění vůbec první továrny na motherboardy na Thaj-wanu v roce 1987, vstup na burzu v roce 1994, expanze (a to včetně výrobních kapacit) do Spojených států v letech 1988 až 1996, certifikace ISO 9001 v roce 1997 a spuštění výrobní linky s kapacitou přesahující milion desek během minulého roku v Číně.

Základní deska, popis Koncová cena v Kč bez DPH
ECS-K7VZA,VIA KT133,SocketA, ATX,AC97,

3xDIMM,1xAGP4x,5xPCI,U-ATA66/100, STR

3 108
ECS-P6VAP-A+,VIA694X,Socket370,ATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP4x,4xPCI,1xISA,1xAMR,U-ATA66,STR

3 135
ECS-P6BAP-Me,VIA693A,Socket370,MicroATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP2x, 3xPCI,1xISA,U-ATA66,STR

2 791
ECS-D6VAA,VIA694X,Dual Socket370,ATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP4x,5xPCI,1xCNR,U-ATA66/100,STR

3 644
ECS-P6BAP-A+,VIA693A,Socket370,ATX,HW PCI 3D Audio,

3xDIMM,1xAGP2x, 3xPCI,1xISA,U-ATA66,STR

2 530

O společnosti: Actebis Holding GmbH. byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 13 evropských zemích a s obratem přes 7 miliard DEM pro rok 2000, desítkami distribučních smluv a více než 2300 zaměstnanci patří k malé skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer s.r.o., založena v září 98. V současné době je distributorem firem A-max, ActionTec, Creative Labs, ECS, Edimax, Fujitsu, Gigabyte, Hewlett-Packard, Hitachi, Chaintech, IBM (disky), iomega, Lite-On, Logitech, Matrox, Memorex, Mustek, Quantum, Seagate a vlastních značek Peacock a Targa.

O společnosti: ELITEGROUP Computer Systems Co., Ltd. (ECS) byla založena v květnu 1987, v době začátků výrazného růstu průmyslu informačních technologií. Vedení společnosti ECS sídlí na Tchaj-wanu s pobočkami v Severní Americe, Evropě a na Dálném východě. Díky dlouhodobému zaměření vývoje, výzkumu a výroby na základní desky, srdce všech počítačů, je v současnosti ELITEGROUP jejich uznávaným předním světovým výrobcem. V průběhu času rozšířila ECS svůj záběr i na další rozšiřující počítačové komponenty. V oblasti rychle se vyvíjejících mikro-technologií zůstává ELITEGROUP na předním místě jak z hlediska vývoje, tak i výroby, tvorby přidané hodnoty, reakce na potřeby trhu a dostupných cen.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |