Emergency Room - lékařem snadno a rychle

Přibližně před rokem jsme vás informovali o chystané hře na motivy seriálu Emergency Room (v Čechách je vysílán pod názvem Pohotovost), nyní vám přinášíme nejen čerstvější informace, ale i konečně oznámené datum vydání.

  

ER by měla být mixem strategie a RPG, nemyslete si však, že dostanete na povel hned celou nemocnici. Budete začínat jako každý řadový doktor, tj. od těch lehčích případů a až postupně budete dostávat i ty těžší. Právě na různé úrazy, zlomeniny a nemoci zde bude kladen největší důraz a vy, jakožto doktor, se budete zabývat hlavně tím, jak pacienta správně vyléčit. Časem vás dokonce čekají i těžší operace. To hlavní, oč tu jde, je ale vaše kariéra. Určitě byste nechtěli zůstat řadovým doktorem do smrti, a tak budete svádět tvrdé souboje s kolegy a prát se o každičký dolar na výplatní pásce.

  

S kolegy se naopak budete moci i spřátelit, ba co více - s některými může přerůst kamarádství až v lásku; fantazii se meze nekladou, takže na vás určitě čeká i nějaká ta romantická zápletka. Příjemné je, že jednotlivé charaktery ve hře budou striktně odpovídat hercům, kteří v seriálu hráli. Ti se dokonce uvolili k tomu, že ER nadabují. Těšit se můžete na podzim, kdy se hra dostane na pulty obchodů.

Zdroj: PCGames.de, ToTheGame


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce