Empire Earth 2 - info a spuštění oficiální stránky - novinky

Pokud patříte mezi fanoušky výborné strategie Empire Earth, jistě vám přijde vhod, že včera byly zprovozněny oficiální webové stránky prezentující druhé pokračování. Informace zde jsou pečlivě ucelené, stránka nabízí mnoho materiálu k prozkoumání a navíc je velmi pěkně graficky navržená.

Vývojem Empire Earth 2 se, jak možná víte, ujal jiný tým než minule. Mad Doc Software je relativně mladým týmem, stojícím například za datadiskem k Dungeon Siege, přesto to vypadá, že se svým pokračováním ostřílené matadory ze Stainless Steel v mnohém předčí. Empire Earth 2 bude nabízet několik unikátních featurek, na které se rozhodně vyplatí těšit se. Hlavním cílem autorů bylo zredukovat veškerý micromanagement na minimum a zajistit hráčům co největší pohodlí; nemusíte tak obstarávat každého pracanta zvlášť, pouze zadáte priority a ono se to nějak zařídí. To se zdá jako velmi dobrý nápad, zvláště když uvážíme obrovské množství druhů jednotek a upgradů, které zde potkáme.

Další opravdovou novinkou by měl být "War planer" funkce umožnující dokonalé naplánování jakéhokoliv vojenského kroku, včetně popisků a šipiček, které si do speciální mapy budete moci zakreslit. Navíc hra nezůstane u prostých waypointů; nyní budete vašim jednotkám zadávat jednotlivé akce do fronty a řadit je podle svého uvážení. Takový systém se zdá být citelným vylepšením a autoři zdůrazňují, že největšího uplatnění dojde pochopitelně v multiplayeru. Se svými spojenci si pomocí "War planeru" lehce naplánujete útok na mnoha frontách, různé diverzní akce nevyjímaje.

  

  

Zdroj: oficiální stránka, Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce