Enemy in Sight - americký voják s kořeny ve Zlíně

Před pár hodinami jsme vás informovali o nové české hře z dílen studia Illusion Softworks jménem Enemy in Sight. Nyní se však objevily čerstvé informace, které upřesňují nedávno řečené; předně se jedná o zkreslující zprávu, v níž jsme vás informovali, že se na vývoji podílí "brněnské studio IS", což není tak úplně pravda. Hra se již několik let připravuje ve zlínské pobočce IS.

 

I to je jedním z důvodů, proč EiS nebude pohánět engine LS3D, jehož služeb využíval třeba Hidden & Dangerous 2, nýbrž zcela nová technologie, o níž si můžete udělat obrázek i ze dvou prvních obrázků, jež byly zveřejněny. 

Co se vizuální stránky týče, bude EiS velmi podobná další slavné české hře - Operaci Flashpoint. A ani v ostatních aspektech tomu není jinak; rozlehlé lokace, naprostá volnost pohybu, nespočet bojové techniky... Obzvláště s volností to prý autoři myslí smrtelně vážně - chlubí se hned 100 čtverečních kilometrů terénu vymodelovaného podle skutečné předlohy. A co bylo onou předlohou? Bylo jich vlastně hned několik; v rámci kampaně v roli řadového amerického vojáka zavítáme do anglického města Plymouth, německých lázní Baden-Baden a dokonce i do našich Karpat.

Jen s datem vydání to nevypadá nikterak růžově; s největší pravděpodobností se hra dostane na pulty obchodů až na jaře příštího roku.

Zdroj: GameSpot, TG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce