Enemy in Sight - nová hra brněnských Illusion Softworks

To, o čem se loni spekulovalo, se nyní stává skutečností. Další hry brněnského studia Illusion Softworks totiž nebude vydávat jen Take 2, ale i konkurenční společnost Atari, které právě zveřejnilo seznam prvních projektů, které společně s IS plánuje uskutečnit.

Konkrétně se jedná o hru s pracovním názvem Enemy in Sight, v níž bychom se měli podívat do blízké budoucnosti. IS opět sáhli po válečném tématu, tentokrát budou znepřátelenými stranami Rusko a USA. Hlavní devizou Enemy in Sight by, podobně jako třeba v Ghost Recon 2, mělo být využívání bojové techniky a dopravních prostředků; těch by mělo být ve hře přítomno na padesát.

Zdroj: MCV

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce