Epic chystá novou herní značku

I když nás na Vánoce nemohl potěšit vydáním nějaké hry nebo alespoň krátkou ukázkou, rozhodl se Cliff Bleszinski potěšit své věrné fanoušky skromným prohlášením. Podle jeho slov dojde na únorové konferenci vývojářů (GDC) ze strany Epicu k odhalení zbrusu nové značky.

Také se nezdráhal "podšoupnout" pár nepodstatných detailů - projekt podle všeho začal jako jeho vlastní nápad, který dále dostal na starosti Eric Holmes, hlavní designér Prototypu.

"Věřím, že herní designéři jsou dnešní Stan Leeové a Jack Kirbyové," řekl v rozhovoru pro magazín EGM. "Tvoříme tahle univerza, která na lidi mají obrovský dopad."

"Hráči se svými dolary rozhodují a často raději preferují zavedené značky, ale odněkud musely přijít, ne? Call of Duty vytvořili tvůrci původního Medal of Honor. Gears of War udělal člověk stojící za Unreal Tournament. Těším se na to, co bude příště."

Zdroj: Examiner

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A