Epic Games kupuje stufio Harmonix, zodpovědné za sérii Rock Band

Rodina Epicu se rozšiřuje o další herní studio.

Epic Games oznámil nákup dalšího herního studia. Tentokrát jde o Harmonix, kteří mají na triku např. hudební sérii Rock Band či Fuser. Tvůrci by měli pod křídly Epicu pracovat, jak jinak, na hudebním obsahu pro battle royale hit Fortnite. 

"Harmonix se vždy snažil vytvářet světově milované hudební zážitky a díky Epicu to konečně budeme moci dělat v mnohem větším měřítku," řekl Alex Rigopulos, spoluzakladatel a šéf studia Harmonix. "Společně posuneme laťku toho, co je možné a vytvoříme nové způsoby pro hráče, jak tvořit a sdílet hudbu."

"Hudby už nyní ve Fortnite spojuje miliony lidí po celém světě, od emotikonů až po globální koncerty a akce," dodal Alain Tascan, VP herního vývoje u Epic Games. "Společně se studiem Harmonix změníme způsob, jakým si hráči užívají hudbu a přeneseme je od pasivních posluchačů k aktivním účastníkům."

Prozatím bude Harmonix i nadále pracovat na DLC pro Rock Band a do konce roku se do hry chystá celá řada nových skladeb. 

Váš názor Další článek: V definitivní edici GTA The Trilogy se našel i nedokončený VR mód

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

**Windows 2.0 byly představeny 9. prosince 1987. **Oproti předchůdci se okna mohla překrývat a plochu začaly plnit ikony. **Centrálním bodem platformy byl správce souborů, nechyběly některé klasické nástroje jako Malování.

Petr Urban
Operační systémyMicrosoftWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách