Epic odstartoval letošní rozdávání her zdarma s Destiny 2: Legacy Collection a vánočním výprodejem

Z minulých let víme, že si na konec roku Epic Games Store schovává bohatou nadílku her zdarma a nadělovat bude i tentokrát. Už dnes si můžete zdarma aktivovat Legacy kolekci pro Destiny 2, která obsahuje rozšíření The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep. Pokud vám nejde aktivovat, musíte si nejprve přidat do knihovny základní hru, která je zdarma permanentně.

Další hru zdarma v obchodě najdete od příští středy. Poté by se ale měla nabídka obměňovat každý den až do 3. ledna. To alespoň tvrdí Billbil-kun, který často předčasně odhaluje nabídky PS Plus. Celkově si bychom tak měli dostat 17 her zdarma.

Vedle toho na Epic Games Store odstartoval i vánoční výprodej. Ještě předtím, než se dostaneme přímo ke zlevněným hrám, byste neměli přehlédnout kupón, se kterým si cenu můžete snížit o 33 %. Abyste ho mohli uplatnit, musíte hodnota věcí ve vašem košíku přesahovat 299 Kč. S jeho použitím tak můžete mít třeba letošní pecku Alan Wake II za 710 Kč. Samozřejmě u nákupů stále platí, že 5 % z částky, kterou zaplatíte, se vám vrátí do vaší Epic Rewards peněženky, kterou pak můžete použít při dalších nákupech.

Z novinek tady toho máme víc. Třeba takové Hogwarts Legacy, nejvyhledávanější hra letošního roku, je za 899 Kč. K tomu tady máme třeba i Lords of the Fallen za 839 Kč. Tohle souls-like RPG při vydání mělo na PC technické problémy, ale vývojáři už vypustili do světa několik updatů s opravami a dodatečným obsahem. 

Jsou tady ale i starší hry, které byste rozhodně neměli minout. Zářným příkladem je westernovka Red Dead Redemption 2 (495 Kč), která dodnes patří mezi nejlepší příběhovky. Od Rockstaru tady samozřejmě nechybí ani GTA V v prémiové edici (450 Kč), se kterou dostanete pár bonusů do začátku při hraní Online části. Celý výprodej trvá až do 10. ledna.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (5) Další článek: Bulánci brzy vyjdou na Nintendo Switch. Do bitevní vřavy se může pustit až 8 hráčů na jedné konzoli

Témata článku: , , , , , ,