ER - jaké je to být doktorem?

Pamatujete si ještě na slavné dílo Theme hospital, které hráči nabídlo podívat se vtipnou stránkou na různé dění v nemocničním prostředí? Pokud ano, budete mít k novému dílu inspirovaném a stejně nazvaném populárním televizním seriálem ER (Emergency room - u nás známým pod názvem Pohotovost) velmi blízko. Navíc jste se pravidelně dívali na tento seriál, budete se zde cítit jako doma. Hra totiž hráče postaví do role nově přijmutého internisty a bude tak jen záležet na hráči, jak se vypořádá s různými situacemi (od malých zraněné až po kritický stav pacienta pacienta přivezeného od autonehody) na známé pohotovosti. Samozřejmostí budou první lásky na pracovišti, zlomyslné intriky kolegů či etická dilema, se kterými se mohou zaměstnanci na pohotovosti setkat. Jak hra kombinující strategii s RPG prvky uspěje u hráčů si ještě nějako dobu počkáme, ale již dnes si můžete prohlédnout první kolekci obrázků, kterou vám tímto přinášíme.

   

 

Zdroj: Gaming Chart


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A