ESPN NHL 2005 - lední hokej prostřednictvím nových obrázků

Každým rokem se fanoušci ledního hokeje dočkají nového pokračování nejpopulárnější simulace od společnosti EA Sports, kterým v letošním roce bude NHL 2005. Na scénu však vstupuje také nový díl známé série společnosti Sega pod názvem ESPN NHL 2005, který se v přímém souboji utká se svým rivalem na konzolích PlayStation 2 a Xboxu. Na výsledek souboje mezi těmito tituly v letošním roce si ještě nějaký ten pátek počkáme, prozatím si však můžete prohlédnout osm nových obrázků z ESPN NHL 2005, které vám dnes přinášíme na našich stránkách.

   

   

 

Zdroj: Worthplaying

Diskuze (1) Další článek: Datadisk Call of Duty: United Offensive na nových obrázcích

Témata článku: , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC