Esport Student Association chystá 4. sezónu 3E Ligy, registrujte se

Česká republika bohužel nedrží se zahraničím krok v oblasti esportu. Dohnat se to ale snaží různé organizace jako eSuba nebo studentská organizace ESA.
Esport Student Association chystá 4. sezónu 3E Ligy, registrujte se

ESA (Esport Student Association) je celorepublikový spolek, který se zaměřuje na networking mezi studenty a univerzitami. Jeho ambicí je vylepšit studentský život a popularizovat esport podle modelu zahraničních univerzit.

Za tímto účelem pořádá ESA nejrůznější akce, například uskutečnění Esportovního derby mezi Univerzitou Hradec Králové a Univerzitou Pardubice v minulém roce nebo 3E Liga, která měla již tři ročníky. Organizace se však zúčastnila také akcí jako For Games, Game Access nebo vyslala studentské týmy na MČR 2019. Zároveň pořádá i různé naučné akce formou přednášek o herním průmyslu.

3E Liga patří k největším akcím ESA. Je určena čistě pro vysokoškolské studenty a přizpůsobuje se univerzitám tak, aby byla řešena semestrálně a nezasahovala do studia. V průběhu semestru se postupně vyselektují ti nejlepší, kteří se utkají ve finále o zajímavé ceny, které je zároveň streamováno na Twitchi. 3E Liga zaznamenala více než 1000 registrovaných studentů zahrnujících ČVUT, Karlovu Univerzitu nebo i školy na Slovensku.

Pokud jste studenty, můžete se již nyní zaregistrovat na 4. sezónu 3E Ligy, která se odehraje v několika zápasech v březnu až květnu. Hrají se tři hry, a to League of Legends, Hearthstone a Counter Strike: Global Offensive. Více o E3 Lize nebo o ESA si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma