Esport Student Association chystá 4. sezónu 3E Ligy, registrujte se

Česká republika bohužel nedrží se zahraničím krok v oblasti esportu. Dohnat se to ale snaží různé organizace jako eSuba nebo studentská organizace ESA.
Esport Student Association chystá 4. sezónu 3E Ligy, registrujte se

ESA (Esport Student Association) je celorepublikový spolek, který se zaměřuje na networking mezi studenty a univerzitami. Jeho ambicí je vylepšit studentský život a popularizovat esport podle modelu zahraničních univerzit.

Za tímto účelem pořádá ESA nejrůznější akce, například uskutečnění Esportovního derby mezi Univerzitou Hradec Králové a Univerzitou Pardubice v minulém roce nebo 3E Liga, která měla již tři ročníky. Organizace se však zúčastnila také akcí jako For Games, Game Access nebo vyslala studentské týmy na MČR 2019. Zároveň pořádá i různé naučné akce formou přednášek o herním průmyslu.

3E Liga patří k největším akcím ESA. Je určena čistě pro vysokoškolské studenty a přizpůsobuje se univerzitám tak, aby byla řešena semestrálně a nezasahovala do studia. V průběhu semestru se postupně vyselektují ti nejlepší, kteří se utkají ve finále o zajímavé ceny, které je zároveň streamováno na Twitchi. 3E Liga zaznamenala více než 1000 registrovaných studentů zahrnujících ČVUT, Karlovu Univerzitu nebo i školy na Slovensku.

Pokud jste studenty, můžete se již nyní zaregistrovat na 4. sezónu 3E Ligy, která se odehraje v několika zápasech v březnu až květnu. Hrají se tři hry, a to League of Legends, Hearthstone a Counter Strike: Global Offensive. Více o E3 Lize nebo o ESA si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A