Etrom: The Astral Essence - takhle má vypadat techno-fantasy

Představte si svět v budoucnosti, svět plný energetických zbraní. K tomu přidejte ještě magii a fantasy rasy, které v něm bojují o pouhé přežití. Do tohoto světa budete vrženi v připravovaném akčním RPG Etrom: The Astral Essence. Autoři tvrdí, že ve hře bude snad i více přemýšlení, než akce. Budete totiž pokaždé muset zvažovat, zda není protivník nad vaše síly, a podle toho zvolit přístup k němu. Rozsekáte jej nablízko mohutnou astrální sekerou, nebo rozcupujete nějakým kouzlem, a nebo vám pomůže pěkně z dálky přesný zásah bazukou? Občas jej musíte prostě jen z dálky obejít a doufat, že to nebudete právě vy, koho si vybere jako svoji další oběť. Svět Etrom nebude obsažen jenom v této hře, chystá se dokonce vydání stolní RPG na stejném základě a na stránkách hry je možno najít počátky komixu. Autoři si hodně věří a my musíme doufat, že k tomu mají dobrý důvod. A kdo nechce jen slepě doufat, může se podívat na upoutávku.

  

Download: (video, 120 MB): Doupě

Zdroj: Etrom, Gamershell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce