Euro Truck Simulator 2 nás příští týden zavede do Pobaltí

Po Francii a Itálii zpět na chladný východ.

Jak tomu už poslední roky bývá, tak vždy ke konci roku vydávají čeští vývojáři ze studia SCS Software nové rozšíření do Euro Truck Simulatoru 2. V loňském roce jsme se podívali do slunné Itálie a letos zamíříme do chladnějších zemí Baltského moře. Prozkoumávat budeme tedy Litvu, Lotyšsko a Estonsko. Mimo jiné nahlédneme do jižního Finska a ruského území včetně Petrohradu a Kaliningradu.

Jako vždy se dočkáme tisíců nových kilometrů silnic a dálnic. A celkově budeme vtáhnutí do této oblasti pomocí bujného klima, které odpovídá vegetaci, baltické architektuře, slavným místům, dopravním prostředkům a v neposlední řadě průmyslovým odvětvím, které se budou starat o naše zakázky. Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea vychází ve čtvrtek 29. listopadu. Rozhodně se nezapomeňte mrknout na galerii a video k tomuto přídavku. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma