EverQuest 2 jde do betatestingu

Sony Online Entertainment Inc. dnes oznámilo, že zahajuje nábor betatesterů pro EverQuest 2 v USA na svých stránkách. Nábor v Evropě proběhne příští měsíc.

EverQuest 2 by měl být prvním hromadným on-line RPG nové generace. V jeho světě by mělo být naráz několik tisíc hráčů. Mělo by se jednat o první on-line RPG, kde budou nadabované i nehráčské postavy - dohromady by měly disponovat 130 hodinami dialogových možností a více než 1,5 miliónu slov. Grafika by měla být jednou z nejlepších, jaké jsme kdy viděli - ale konečně to můžete sami posoudit ze screenshotů.

Autoři dokonce slibují storyline, která se bude celým světem prolínat a kterou budou hráči ovlivňovat svými činy. Každý hráč si na začátku vytvoří svou vlastní postavu - na výběr bude mít z 16 ras a 48 (oficiální stránky tvrdí 48, ale na jiném místě 24) povolání.

  

  

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |