Exkluzivita sci-fi akce Control stála Epic přes deset milionů dolarů

Získat Control jenom pro sebe stálo Epic pořádný balík peněz.
Exkluzivita sci-fi akce Control stála Epic přes deset milionů dolarů

Vývojáři z Remedy i vydavatel 505 Games si mohou mnout ruce. Alespoň tedy mohli v době, kdy jim na účtu přistály peníze za exkluzivitu pro Epic Games Store. Obchod konkurující Steamu se totiž pořádně plácl přes kapsu a za možnost mít Control jenom pro sebe vysypal na stůl přes deset milionů dolarů. Informaci sdělil na Twitteru analytik z Niko Partners Daniel Ahmad. 

"Digital Bros, mateřská společnost 505 Games odhalila, že od Epicu dostala platbu ve výši 9,49 milionu euro za hru Control. Lze si dovodit, že jde o peníze za exkluzivitu a 505 Games dostane 55 % z celé částky," informoval Ahmad. Informaci získal ze zprávy, kterou Digital Bros zveřejnilo a jsou v ní obsažené detailní informace. Stála exkluzivita za ty peníze a přivedla k Epic Games Store i vás?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole