Exkluzivní obrázky z Cultures 2!

Před časem jsme vám přinesli vyčerpávající rozhovor o přicházející strategické bombě z dílen Funatics Development - božské budovatelské strategii Cultures 2. Příběh této německé, po grafické stránce naprosto dokonale vypiplané realtimovky nás zavede do středověké Evropy, kterou budete muset zachránit od Apokalypsy.
Exkluzivní obrázky z Cultures 2!
Před časem jsme vám přinesli vyčerpávající rozhovor o přicházející strategické bombě z dílen Funatics Development - božské budovatelské strategii Cultures 2. Příběh této německé, po grafické stránce naprosto dokonale vypiplané realtimovky nás zavede do středověké Evropy, kterou budete muset zachránit od Apokalypsy.

Příběh této strategie se odehrává ke konci prvního milénia. Vikingové jsou již rozeseti po celé Evropě (což je návaznost na první díl - Cultures: Discovery of Vinland). Již dospělý Bjarni, hlavní hrdina prvního dílu, má podivný sen, ve kterém se mu zjeví obrovský nestvůrný had Midgard, proti kterému bojuje on spolu se třemi dalšími, neznámými bojovníky. Je to vize Ragnaroku, definitivního konce světa. Bjarnimu nedá jeho sen spát a vydává se na dlouho cestu za vyřešením podivuhodné hádanky. Procestuje tak velký kus Evropy - potká statečné Franky, technologicky vyspělé Byzantince a tajemné Saracény. V každém z těchto národů nalezne Bjarni jednoho z tajemných hrdinů, po jejichž boku bojoval ve svém snu. Konec hry přichází tehdy, když je parta kompletní a hráč má všechny části klíče, který otvírá brány Valhally, kde se odehraje poslední bitva.

Cultures 2Cultures 2

Cultures 2Cultures 2

Zajímavé, více než zajímavé, co myslíte? Mně osobně se příběhy inspirované severskou mytologií nesmírně líbí a proto se také na Cultures 2 velice těším. Navíc ta grafika! Mňam mňam! A co ještě Cultures 2 přinesou?

  • celkem 11 misí s mnoha subquesty, které umožní nelineární hraní
  • oni v příběhu zmínění čtyři hrdinové budou samozřejmě zcela unikátní, každý z nich bude mít vlastní vzhled i způsob boje, všichni ale budou v každém případě nesmírně silní
  • nemohu než znovu zmínit úžasnou grafiku, která se bude oproti minulému dílu lišit zejména mnoha novými texturami, modely lidí i zvířat, a dalšími detaily
  • mapy budou 4x-20x rozlehlejší než v prvním dílu
  • každá postavička ve hře bude zcela unikátní osobností, bude muset jíst, spát, pracovat, ženit se (to je naštěstí volitelné;)
  • co se práce týče, bude na výběr více než 30 různých odvětví, do kterých budete moci své pracanty zaučit
  • vylepšená umělá inteligence
  • snadné ovládání a tutoriál.
Více se o Cultures 2 můžete dozvědět z našeho rozhovoru s tvůrci.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 4 N/A
Red Dead Redemption 2 vypadá jako dokonalá westernovka od Tarantina

Red Dead Redemption 2 vypadá jako doko…

Rockstar špatné hry nedělá. A když spojíte divoký západ s jedním z nejlepších studií, máte zaděláno na hit.

12.  8.  2018 |
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
Fotoseriál z českého survival royale: Vigor pěkně zblízka

Fotoseriál z českého survival royale: …

Další český battle royale začíná vystrkovat růžky. Jak vypadá a jak působí?

7.  8.  2018 |
Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy budou pixely sexy

Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy…

Sexualita ve hrách již dávno není tabu. Přesvědčte se s námi.

10.  8.  2018 |