Exkluzivní Project Athia dostává oficiální jméno, hry se dočkáme v roce 2022

Exkluzivní PS5 hra se nám konečně odhaluje trochu více.

Před nějakou dobou nám Square Enix odhalil nadcházející Project Athia pro konzoli Playstation 5 a PC. Nyní se konečně dozvídáme oficiální jméno hry, které zní Forspoken a titul by měl dorazit na PS5 a PC v roce 2022. 

Ella Balinska - Forspoken - Character Frey Holland.jpg

Jediné, co o hře prozatím víme je, že se vžijeme do role dívky Frey Holland, která v sobě musí objevit magické schopnosti a přežít ve fantasy světě jménem Athia. Roli Frey se ujme herečka Ella Balinska, kterou můžete znát např. z novodobých Charlieho Andílků. 

V čerstvé galerii se můžete podívat také na všemožné magické schopnosti a monstra, na která ve hře narazíte. Titul by měl také ukázat potenciál konzole Playstation 5 díky nejmodernějším technologiím. 

Váš názor Další článek: Hood: Outlaws & Legends přibližuje dalšího hrdinu, mohutného Brawlera

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách