Expanze pro Warhammer: Mark of Chaos

Stolní hra Warhammer je ve své fantasy i sci-fi variaci téměř nevyčerpatelnou studnicí námětů a je s podivem, jak málo do ni autoři spouštějí svá vývojářská vědra. K jedním z nejkvalitnějších titulů patřila netradiční strategie v reálném čase s důrazem na hrdiny a taktiku při ovládání vojsk Warhammer: Marks of Chaos. Ta se nyní dočká expanze s názvem Battle March, přičemž do boje vytáhne formou klasického datadisku na PC, zatímco na konzoli Xbox 360 zavítá přímo v balení s původní hrou včetně všech jejích původních prvků.

Battle March se v nové kampani rozvypráví o příběhu čtyřech minulých soupeřících ras – Impéria, elfů, skavenů a chaosu – a k nim přidá dvě zcela nové. Válčící strany představují jeden ze základů světa Warhammer, a proto si vývojáři od uvedení temných elfů a skřetů slibují hodně zábavy navíc. Přikráčejí šiky nových jednotek včetně hrdinů, jejichž schopnosti bude mít hráč možnost ověřit v premiérových multiplayerových módech – na PC přes klasickou síť a internet, na Xbox 360 pomocí služby Xbox Live až ve čtyřech hráčích najednou. Battle March rozezvučí válečné bubny v roce 2008, zbývá tak ještě dost času rozmyslet se, jakými barvami svou armádu pomalovat. Stejně jako originální hra nabídne širokou paletu možností uzpůsobení jednotek, stejně jako ve stolní hře.

  

 

Související informace (Warhammer: Battle March):
Platforma: PC, Xbox 360
Typ hry: RTS
Výrobce: Black Hole Entertainment
Vydavatel: Namco
Distributor v ČR: Cenega
Homepage: www.markofchaos.com
Datum vydání: 2008

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A