Expanze pro Warhammer: Mark of Chaos

Stolní hra Warhammer je ve své fantasy i sci-fi variaci téměř nevyčerpatelnou studnicí námětů a je s podivem, jak málo do ni autoři spouštějí svá vývojářská vědra. K jedním z nejkvalitnějších titulů patřila netradiční strategie v reálném čase s důrazem na hrdiny a taktiku při ovládání vojsk Warhammer: Marks of Chaos. Ta se nyní dočká expanze s názvem Battle March, přičemž do boje vytáhne formou klasického datadisku na PC, zatímco na konzoli Xbox 360 zavítá přímo v balení s původní hrou včetně všech jejích původních prvků.

Battle March se v nové kampani rozvypráví o příběhu čtyřech minulých soupeřících ras – Impéria, elfů, skavenů a chaosu – a k nim přidá dvě zcela nové. Válčící strany představují jeden ze základů světa Warhammer, a proto si vývojáři od uvedení temných elfů a skřetů slibují hodně zábavy navíc. Přikráčejí šiky nových jednotek včetně hrdinů, jejichž schopnosti bude mít hráč možnost ověřit v premiérových multiplayerových módech – na PC přes klasickou síť a internet, na Xbox 360 pomocí služby Xbox Live až ve čtyřech hráčích najednou. Battle March rozezvučí válečné bubny v roce 2008, zbývá tak ještě dost času rozmyslet se, jakými barvami svou armádu pomalovat. Stejně jako originální hra nabídne širokou paletu možností uzpůsobení jednotek, stejně jako ve stolní hře.

  

 

Související informace (Warhammer: Battle March):
Platforma: PC, Xbox 360
Typ hry: RTS
Výrobce: Black Hole Entertainment
Vydavatel: Namco
Distributor v ČR: Cenega
Homepage: www.markofchaos.com
Datum vydání: 2008

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A