Expanze pro Warhammer: Mark of Chaos

Stolní hra Warhammer je ve své fantasy i sci-fi variaci téměř nevyčerpatelnou studnicí námětů a je s podivem, jak málo do ni autoři spouštějí svá vývojářská vědra. K jedním z nejkvalitnějších titulů patřila netradiční strategie v reálném čase s důrazem na hrdiny a taktiku při ovládání vojsk Warhammer: Marks of Chaos. Ta se nyní dočká expanze s názvem Battle March, přičemž do boje vytáhne formou klasického datadisku na PC, zatímco na konzoli Xbox 360 zavítá přímo v balení s původní hrou včetně všech jejích původních prvků.

Battle March se v nové kampani rozvypráví o příběhu čtyřech minulých soupeřících ras – Impéria, elfů, skavenů a chaosu – a k nim přidá dvě zcela nové. Válčící strany představují jeden ze základů světa Warhammer, a proto si vývojáři od uvedení temných elfů a skřetů slibují hodně zábavy navíc. Přikráčejí šiky nových jednotek včetně hrdinů, jejichž schopnosti bude mít hráč možnost ověřit v premiérových multiplayerových módech – na PC přes klasickou síť a internet, na Xbox 360 pomocí služby Xbox Live až ve čtyřech hráčích najednou. Battle March rozezvučí válečné bubny v roce 2008, zbývá tak ještě dost času rozmyslet se, jakými barvami svou armádu pomalovat. Stejně jako originální hra nabídne širokou paletu možností uzpůsobení jednotek, stejně jako ve stolní hře.

  

 

Související informace (Warhammer: Battle March):
Platforma: PC, Xbox 360
Typ hry: RTS
Výrobce: Black Hole Entertainment
Vydavatel: Namco
Distributor v ČR: Cenega
Homepage: www.markofchaos.com
Datum vydání: 2008

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |