F - Zero: Legenda GP vychází na GBA SP

Připravte se na neuvěřitelně rychlou závodní akci na GBA.  Dlouho očekávaný návrat kapitána Falcona a jeho přátel na závodní dráhu je konečně tady.

A to 4. června  na Game Boy Advance SP.

Hry z řady F-Zero se pro fanoušky závodních videoher na celém světě staly legendou. Máte-li reflexy dravých ptáků a oči jako pilot tryskového letadla, je  hra F-Zero: GP Legend právě  pro vás to pravé.

Nově na GBA přichází pokročilý mód pro F-Zero:GP Legend. Hráč začíná hru jako postava jménem Rick Wheeler. Během postupu ve hře může odhalovat další postavy, např. favorita. F - Zero, Kapitána Falcona, Samuraje Goroha a záhadného Black Shadowa. Každá část příběhu je doprovázena unikátními dialogy a akčními momenty. Je zde 8 postav k odhalení a 40 různých úkolů ke splnění.

Hra také obsahuje několik dalších závodních módů. Mód Grand Prix má 3 různé obtížnostní levely a v každém z nich možnost výhry ve 3 pohárech. V Zero Test módu musí hráči předvést své  technické schopnosti a mohou se zúčastnit 48 různých závodů. K dispozici jsou i další módy, např.  Časový  a Tréninkový , ve kterých má hráč možnost zdokonalit své závodící schopnosti.

F-Zero: GP Legend je hra pro jednoho i více hráčů. Propojením GBA se hry můžou zúčastnit až 4 hráči. Pokud má každý z hráčů svou vlastní herní kazetu, může být do závodů zapojeno o to více vozidel.

Nezaspěte za volantem! Hra F-Zero: GP Legend vychází 4. června 2004.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: První trojice in-game screenů MMORPG Matrix Online

Témata článku: , , ,Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

** Dnešní telefony se předhánějí v tom, který z nich bude větší ** Malé telefony na trhu skoro vyhynuly... ** Čínská značka si připravila telefon do dlaně s třípalcovým displejem

Martin Chroust
InfraportKompaktní velikostSmartphony
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách