F - Zero: Legenda GP vychází na GBA SP

Připravte se na neuvěřitelně rychlou závodní akci na GBA.  Dlouho očekávaný návrat kapitána Falcona a jeho přátel na závodní dráhu je konečně tady.

A to 4. června  na Game Boy Advance SP.

Hry z řady F-Zero se pro fanoušky závodních videoher na celém světě staly legendou. Máte-li reflexy dravých ptáků a oči jako pilot tryskového letadla, je  hra F-Zero: GP Legend právě  pro vás to pravé.

Nově na GBA přichází pokročilý mód pro F-Zero:GP Legend. Hráč začíná hru jako postava jménem Rick Wheeler. Během postupu ve hře může odhalovat další postavy, např. favorita. F - Zero, Kapitána Falcona, Samuraje Goroha a záhadného Black Shadowa. Každá část příběhu je doprovázena unikátními dialogy a akčními momenty. Je zde 8 postav k odhalení a 40 různých úkolů ke splnění.

Hra také obsahuje několik dalších závodních módů. Mód Grand Prix má 3 různé obtížnostní levely a v každém z nich možnost výhry ve 3 pohárech. V Zero Test módu musí hráči předvést své  technické schopnosti a mohou se zúčastnit 48 různých závodů. K dispozici jsou i další módy, např.  Časový  a Tréninkový , ve kterých má hráč možnost zdokonalit své závodící schopnosti.

F-Zero: GP Legend je hra pro jednoho i více hráčů. Propojením GBA se hry můžou zúčastnit až 4 hráči. Pokud má každý z hráčů svou vlastní herní kazetu, může být do závodů zapojeno o to více vozidel.

Nezaspěte za volantem! Hra F-Zero: GP Legend vychází 4. června 2004.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |