F - Zero: Legenda GP vychází na GBA SP

Připravte se na neuvěřitelně rychlou závodní akci na GBA.  Dlouho očekávaný návrat kapitána Falcona a jeho přátel na závodní dráhu je konečně tady.

A to 4. června  na Game Boy Advance SP.

Hry z řady F-Zero se pro fanoušky závodních videoher na celém světě staly legendou. Máte-li reflexy dravých ptáků a oči jako pilot tryskového letadla, je  hra F-Zero: GP Legend právě  pro vás to pravé.

Nově na GBA přichází pokročilý mód pro F-Zero:GP Legend. Hráč začíná hru jako postava jménem Rick Wheeler. Během postupu ve hře může odhalovat další postavy, např. favorita. F - Zero, Kapitána Falcona, Samuraje Goroha a záhadného Black Shadowa. Každá část příběhu je doprovázena unikátními dialogy a akčními momenty. Je zde 8 postav k odhalení a 40 různých úkolů ke splnění.

Hra také obsahuje několik dalších závodních módů. Mód Grand Prix má 3 různé obtížnostní levely a v každém z nich možnost výhry ve 3 pohárech. V Zero Test módu musí hráči předvést své  technické schopnosti a mohou se zúčastnit 48 různých závodů. K dispozici jsou i další módy, např.  Časový  a Tréninkový , ve kterých má hráč možnost zdokonalit své závodící schopnosti.

F-Zero: GP Legend je hra pro jednoho i více hráčů. Propojením GBA se hry můžou zúčastnit až 4 hráči. Pokud má každý z hráčů svou vlastní herní kazetu, může být do závodů zapojeno o to více vozidel.

Nezaspěte za volantem! Hra F-Zero: GP Legend vychází 4. června 2004.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: První trojice in-game screenů MMORPG Matrix Online

Témata článku: , , ,