Fable 4 by nás mohl vzít mimo Albion, do nového otevřeného světa

Spekulace o dalším dílu populární fantasy série Fable neustávají.
Fable 4 by nás mohl vzít mimo Albion, do nového otevřeného světa

Úniků ohledně nového dílu kultovní série Fable už tu bylo spoustu a nové nepřestávají křižovat internet. Ostatně odhalení novinky už je na spadnutí nějakou dobu a spekuluje se, že se to stane letos na konferenci Microsoftu během výstavy E3. Nové informace nyní tvrdí, že se dočkáme rovnou menšího restartu se středověkou tématikou a otevřeným světem. 

Sbohem tak máme dát jak Albionu, tak střelným zbraním a dalším podobným serepetičkám. Podle Redditu se vydáme do otevřeného světa, který vznikl z popela Albionu a Aurory, jež navždy zmizely v propadlišti dějin kvůli šílenému králi, který obnovil Věž a hodlá seslat na planetu asteroid. 

O nový Fable se postará studio Playground Games, tvrdí Eurogamer

O nový Fable se postará studio Playground Games, tvrdí Eurogamer

Vrátit by se měly prý i některé postavy z prvních dílů a ústředním motivem novinky bude snaha o zvrácení osudu planety a jejího zničení. Zajímavé ale je, že se tomu prý hráč vůbec nemusí věnovat a může prozkoumávat svět podle sebe. Ten má být značně rozlehlý a otevřený a chybět nebude ani možnost stavět svá vlastní městečka. 

Další střípky informací mluví o tom, že bude hra z pohledu třetí osoby, velkou měrou se bude věnovat cestování časem, bude obsahovat propracovaný editor postavy a multiplayer. To vše má být zabaleno do Unreal enginu. 

Uvidíme tedy na konferenci Microsoftu, zda něco z toho bude nakonec pravdivé. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A