Falcon 4.0: Allied Force - návrat legendy leteckých simulátorů

Vzpomínáte ještě na letecký simulátor jménem Falcon? Nedivil bych se, pokud by vaše odpověď byla záporná; Falcon 4.0 vyšel již v roce 1999 a s dalším pokračováním už tak nepočítali ani ti největší optimisté. Falcon 4.0: Allied Force na sebe sice nechal dlouho čekat, podle prvních informací by se ale ty stovky probdělých nocí měly vyplatit.

Pokračování s podtitulem Allied Force by mělo být kompletní předělávkou původní hry, krom toho však nabídne nespočet novinek. V první řadě jde samozřejmě o kompletně předělaný grafický engine, nový multiplayer, vylepšení AI nepřátel atd. Příjemně zní i přítomnost nových herních lokací; zavítáme tak nyní například na Balkán. Většina starých lokací z původní hry by se navíc měla objevit i v Allied Force, ovšem ve značně pozměněné formě.

A nakonec ještě ta nejlepší zpráva: společnosti Lead Pursuit a Graphsim Entertainment, které na titulu již nějaký ten pátek spolupracují, se nechaly slyšet, že rozhodně nejde o poslední letecký simulátor z jejich dílen. Plánují hned několik dalších, neoznámených titulů, které budou zastřešeny pod sérii Battlefield Operations. Allied Force bychom se mohli dočkat již toto léto, doufejme však, že se ještě před tím objeví nějaké obrázky - zatím se tak nestalo.  

Zdroj: Fragland

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce