Falcon 4.0: Allied Force - návrat legendy leteckých simulátorů

Vzpomínáte ještě na letecký simulátor jménem Falcon? Nedivil bych se, pokud by vaše odpověď byla záporná; Falcon 4.0 vyšel již v roce 1999 a s dalším pokračováním už tak nepočítali ani ti největší optimisté. Falcon 4.0: Allied Force na sebe sice nechal dlouho čekat, podle prvních informací by se ale ty stovky probdělých nocí měly vyplatit.

Pokračování s podtitulem Allied Force by mělo být kompletní předělávkou původní hry, krom toho však nabídne nespočet novinek. V první řadě jde samozřejmě o kompletně předělaný grafický engine, nový multiplayer, vylepšení AI nepřátel atd. Příjemně zní i přítomnost nových herních lokací; zavítáme tak nyní například na Balkán. Většina starých lokací z původní hry by se navíc měla objevit i v Allied Force, ovšem ve značně pozměněné formě.

A nakonec ještě ta nejlepší zpráva: společnosti Lead Pursuit a Graphsim Entertainment, které na titulu již nějaký ten pátek spolupracují, se nechaly slyšet, že rozhodně nejde o poslední letecký simulátor z jejich dílen. Plánují hned několik dalších, neoznámených titulů, které budou zastřešeny pod sérii Battlefield Operations. Allied Force bychom se mohli dočkat již toto léto, doufejme však, že se ještě před tím objeví nějaké obrázky - zatím se tak nestalo.  

Zdroj: Fragland

Váš názor Další článek: Nové hry na obzoru: Prince of Persia 3

Témata článku: , , , , , , , , , , ,