Fallout 3 - velké pokračování legendy

Herní server Duck and Cover udělal interview s Toddem Howardem z Bethesdy. Ten je přímo zodpovědný za rozhodnutí pracovat na Fallout 3, které učinil po získání licence. Prozradil, že hra je momentálně v předpřípravné fázi, zatímco hlavní práce společnosti se upírají k Oblivionu. Jakmile bude Oblivion dokončen, Fallout bude na hlavní koleji. Zatím se pouze připravují artworky, navrhuje celkový vzhled, příběh a tvoří se prototypy různých herních mechanismů.

Fanoušky série jistě potěší klasické tahové souboje, stejný náhled na scénu a zachování systému schopností SPECIAL (pojmenováno podle jednotlivých vlastností). Celý děj se sice bude odehrávat v době po druhém díle, celkově se však hra má podobat spíše dílu prvnímu. Snad nebudeme muset čekat věky, stejně musíme doufat, že Bethesda někdy vydá hru bez chyb.

Pokud byste si do té doby chtěli zkrátit čekání, můžete tak učinit i díky Doupěti na Vltavě, které nabízí hru Fallout Tactics za úžasných 169 korun.

Zdroj: Duck and Cover


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole