Fallout 3 a Precursors – homepage naživu

Adresa http://fallout.bethsoft.com měla dlouhé měsíce formu pouhé ozvučené upoutávky, slibující hráčům v nejbližší době přínos nových informací o současné modle budoucích RPG. Jeho autoři nyní spustili konečnou podobu oficiálních stránek, a ačkoliv na nich čtenář nalezne novinek pomálu, nabízejí přehled v současnosti dostupných tiskových a obrazových materiálů, historii tvůrčího týmu (bydlícího ve Vaultu 101 :o)), odkazy na blog společnosti Bethesda a další.

 

Zatímco Fallout 3 není třeba představovat, ukrajinská vesmírná akce s prvky RPG Precursors se již netěší tak velkému obecnému povědomí. Jde o ambiciózní projekt studia Deep Shadows, z jehož dílen vzešlo například povedené a především rozsáhlé i komplexní dobrodružství z džungle Boiling Point: Road to Hell. Na stránkách http://precursors-game.com/eng lze nyní nalézt většinu dostupných informací o titulu, který hráče zavede do vesmíru plného přátelských i nepřátelských mimozemšťanů, mnoha druhů planet a vesmírných korábů. Precursors mají obsahovat prvky několika žánrů – akci po svých, ve vozidlech, kosmických lodích, ale také komunikaci s NPC a stealth akci. Boiling Point v minulosti ukázal, že takový mix nemusí zůstat jen u nehratelné slátaniny.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |