Fallout 76: na výletě po Západní Virginii (galerie)

Fallout 76 to není jen kupa negativ. Ale také zajímavé putování a objevování.

Fallout 76 jistě patří k těm nejdiskutovanějším hrám letošního roku. Je to právě zatím poslední výtvor studia Bethesdy, který aspiruje na nejpropíranější titul s tou největší pozorností vůbec. Bohužel, pouze v negativním smyslu.

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Nejnovější Fallout zklamal na plné čáře, a to ve všech ohledech. Tak předně je problémový již samotný koncept online hraní, který je pro většinu hráčů neakceptovatelný z důvodu rapidního vychýlení od nastoleného směru série. Na to se váže absolutně nezvládnuté pojetí celkové látky, špatná hratelnost, otřesný technický stav a nuda kam se podíváš.

K tomu všemu musíme přičíst ještě řadu dalších aférek spojených s refundací či případ oné prokleté tašky. Zapomínat nesmíme ani na následná, ne zrovna šťastná vyjádření, a máme tu aspiranta na průseráře roku. Ano, rok 2018 se do análů studia zapíše černým písmem. Ovšem, všechno zlé je k něčemu dobré, a proto věřme, že ještě není všem dnům konec.

Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Ať už je Fallout 76 sebeproblémovější, jedno mu upřít nelze. Disponuje tradičně výborně zpracovaným post-apokalyptickým prostředím, které nabízí spoustu děsivě krásných výjevů. Odpusťme na chvíli vývojářům řadu přešlapů a vydejme se bez předsudků na pouť po Západní Virginii.

Nejnovější komentáře