Fallout 76: na výletě po Západní Virginii (galerie)

Fallout 76 to není jen kupa negativ. Ale také zajímavé putování a objevování.

Fallout 76 jistě patří k těm nejdiskutovanějším hrám letošního roku. Je to právě zatím poslední výtvor studia Bethesdy, který aspiruje na nejpropíranější titul s tou největší pozorností vůbec. Bohužel, pouze v negativním smyslu.

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Nejnovější Fallout zklamal na plné čáře, a to ve všech ohledech. Tak předně je problémový již samotný koncept online hraní, který je pro většinu hráčů neakceptovatelný z důvodu rapidního vychýlení od nastoleného směru série. Na to se váže absolutně nezvládnuté pojetí celkové látky, špatná hratelnost, otřesný technický stav a nuda kam se podíváš.

K tomu všemu musíme přičíst ještě řadu dalších aférek spojených s refundací či případ oné prokleté tašky. Zapomínat nesmíme ani na následná, ne zrovna šťastná vyjádření, a máme tu aspiranta na průseráře roku. Ano, rok 2018 se do análů studia zapíše černým písmem. Ovšem, všechno zlé je k něčemu dobré, a proto věřme, že ještě není všem dnům konec.

Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Bethesda nabídla majitelům Falloutu 76 odškodnění, to ale pokulhává

Ať už je Fallout 76 sebeproblémovější, jedno mu upřít nelze. Disponuje tradičně výborně zpracovaným post-apokalyptickým prostředím, které nabízí spoustu děsivě krásných výjevů. Odpusťme na chvíli vývojářům řadu přešlapů a vydejme se bez předsudků na pouť po Západní Virginii.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 |
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A