Fanoušci Diabla prokoukli obsah datadisku Reaper of Souls

Ačkoliv se první datadisk pro Diablo III dočkal oficiálního oznámení teprve před několika týdny, již nyní se fanouškům podařilo poodkrýt hordu informací, které pochází z testovací alfa verze hry.

Příznivce Diabla asi nový datadisk nenechal spát a nemohli se dočkat vypuštění více informací na BlizzConu, který se koná v listopadu, a tak se rozhodli vzít vše na vlastní pěst a vyšťourat všechny dostupné informace z webu Diablofans.com. Mimo jiné si mohli vyzkoušet i ničím neořezaný data mining.

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Samozřejmě zde nebudeme vypisovat nášup všech informací, ale vybereme pouze ty nejzásadnější, které by se v datadisku měly objevit. Jednou takovou novotou by se měl stát online žebříček, kde budete moci porovnávat svůj um s ostatními hráči a to po dobu standartních sezón. Další novinka patří taktéž do online sekce a tou je možnost tvorby klanů a gild. Přesné řešení této novinky zatím nevíme, ale již nyní se spekuluje, že se bude funkcemi podobat jiné hře od Blizzardu- StarCraft II.

d3-reaper-of-souls-announced.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-10.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-12.jpg

Pro kampaň má datadisk připraven nový mód s názvem Adventure, který by měl obsahovat Devil´s Hand nebo Bounties. Nezapomnělo se ani na pořádné pařany a pro ně má rozšíření připraveno sérii Nephalm Trials, ve které se účastníte několika výzev s pořádnými odměnami. Mezi poslední výraznější novoty patří chlapík Gheed, který je spoután s Diablem II. Do pokročování nyní zasáhne taktéž, ale již pouze jako předmět s názvem Gheed´s Machine.

diablo-iii-reaper-of-souls-76528-3897668.jpg

Blizzard tak chystá na příští rok opravdu velký datadisk, který nasytí dychtící fanoušky této hry. Mimo výrazných novinek se dočkáme i spousty nových úkolů, bossů, monster a všemožných postav a studio slíbilo, že se to nebude týkat jen pátého aktu. Na závěr bych chtěl podotknout, že se jedná o nepotvrzené informace a je také možné, že Blizzard ještě všelijak datadisk poupraví, takže je potřeba tyto informace brát s rezervou.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A