Fanoušci Diabla prokoukli obsah datadisku Reaper of Souls

Ačkoliv se první datadisk pro Diablo III dočkal oficiálního oznámení teprve před několika týdny, již nyní se fanouškům podařilo poodkrýt hordu informací, které pochází z testovací alfa verze hry.

Příznivce Diabla asi nový datadisk nenechal spát a nemohli se dočkat vypuštění více informací na BlizzConu, který se koná v listopadu, a tak se rozhodli vzít vše na vlastní pěst a vyšťourat všechny dostupné informace z webu Diablofans.com. Mimo jiné si mohli vyzkoušet i ničím neořezaný data mining.

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Samozřejmě zde nebudeme vypisovat nášup všech informací, ale vybereme pouze ty nejzásadnější, které by se v datadisku měly objevit. Jednou takovou novotou by se měl stát online žebříček, kde budete moci porovnávat svůj um s ostatními hráči a to po dobu standartních sezón. Další novinka patří taktéž do online sekce a tou je možnost tvorby klanů a gild. Přesné řešení této novinky zatím nevíme, ale již nyní se spekuluje, že se bude funkcemi podobat jiné hře od Blizzardu- StarCraft II.

d3-reaper-of-souls-announced.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-10.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-12.jpg

Pro kampaň má datadisk připraven nový mód s názvem Adventure, který by měl obsahovat Devil´s Hand nebo Bounties. Nezapomnělo se ani na pořádné pařany a pro ně má rozšíření připraveno sérii Nephalm Trials, ve které se účastníte několika výzev s pořádnými odměnami. Mezi poslední výraznější novoty patří chlapík Gheed, který je spoután s Diablem II. Do pokročování nyní zasáhne taktéž, ale již pouze jako předmět s názvem Gheed´s Machine.

diablo-iii-reaper-of-souls-76528-3897668.jpg

Blizzard tak chystá na příští rok opravdu velký datadisk, který nasytí dychtící fanoušky této hry. Mimo výrazných novinek se dočkáme i spousty nových úkolů, bossů, monster a všemožných postav a studio slíbilo, že se to nebude týkat jen pátého aktu. Na závěr bych chtěl podotknout, že se jedná o nepotvrzené informace a je také možné, že Blizzard ještě všelijak datadisk poupraví, takže je potřeba tyto informace brát s rezervou.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A