Fanoušci Diabla prokoukli obsah datadisku Reaper of Souls

Ačkoliv se první datadisk pro Diablo III dočkal oficiálního oznámení teprve před několika týdny, již nyní se fanouškům podařilo poodkrýt hordu informací, které pochází z testovací alfa verze hry.

Příznivce Diabla asi nový datadisk nenechal spát a nemohli se dočkat vypuštění více informací na BlizzConu, který se koná v listopadu, a tak se rozhodli vzít vše na vlastní pěst a vyšťourat všechny dostupné informace z webu Diablofans.com. Mimo jiné si mohli vyzkoušet i ničím neořezaný data mining.

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Samozřejmě zde nebudeme vypisovat nášup všech informací, ale vybereme pouze ty nejzásadnější, které by se v datadisku měly objevit. Jednou takovou novotou by se měl stát online žebříček, kde budete moci porovnávat svůj um s ostatními hráči a to po dobu standartních sezón. Další novinka patří taktéž do online sekce a tou je možnost tvorby klanů a gild. Přesné řešení této novinky zatím nevíme, ale již nyní se spekuluje, že se bude funkcemi podobat jiné hře od Blizzardu- StarCraft II.

d3-reaper-of-souls-announced.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-10.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-12.jpg

Pro kampaň má datadisk připraven nový mód s názvem Adventure, který by měl obsahovat Devil´s Hand nebo Bounties. Nezapomnělo se ani na pořádné pařany a pro ně má rozšíření připraveno sérii Nephalm Trials, ve které se účastníte několika výzev s pořádnými odměnami. Mezi poslední výraznější novoty patří chlapík Gheed, který je spoután s Diablem II. Do pokročování nyní zasáhne taktéž, ale již pouze jako předmět s názvem Gheed´s Machine.

diablo-iii-reaper-of-souls-76528-3897668.jpg

Blizzard tak chystá na příští rok opravdu velký datadisk, který nasytí dychtící fanoušky této hry. Mimo výrazných novinek se dočkáme i spousty nových úkolů, bossů, monster a všemožných postav a studio slíbilo, že se to nebude týkat jen pátého aktu. Na závěr bych chtěl podotknout, že se jedná o nepotvrzené informace a je také možné, že Blizzard ještě všelijak datadisk poupraví, takže je potřeba tyto informace brát s rezervou.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A