Fanoušci Diabla prokoukli obsah datadisku Reaper of Souls

Ačkoliv se první datadisk pro Diablo III dočkal oficiálního oznámení teprve před několika týdny, již nyní se fanouškům podařilo poodkrýt hordu informací, které pochází z testovací alfa verze hry.

Příznivce Diabla asi nový datadisk nenechal spát a nemohli se dočkat vypuštění více informací na BlizzConu, který se koná v listopadu, a tak se rozhodli vzít vše na vlastní pěst a vyšťourat všechny dostupné informace z webu Diablofans.com. Mimo jiné si mohli vyzkoušet i ničím neořezaný data mining.

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Diablo III: Reaper of Souls - návrat problémů

Samozřejmě zde nebudeme vypisovat nášup všech informací, ale vybereme pouze ty nejzásadnější, které by se v datadisku měly objevit. Jednou takovou novotou by se měl stát online žebříček, kde budete moci porovnávat svůj um s ostatními hráči a to po dobu standartních sezón. Další novinka patří taktéž do online sekce a tou je možnost tvorby klanů a gild. Přesné řešení této novinky zatím nevíme, ale již nyní se spekuluje, že se bude funkcemi podobat jiné hře od Blizzardu- StarCraft II.

d3-reaper-of-souls-announced.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-10.jpg Diablo-3-Reaper-of-Souls-082113-12.jpg

Pro kampaň má datadisk připraven nový mód s názvem Adventure, který by měl obsahovat Devil´s Hand nebo Bounties. Nezapomnělo se ani na pořádné pařany a pro ně má rozšíření připraveno sérii Nephalm Trials, ve které se účastníte několika výzev s pořádnými odměnami. Mezi poslední výraznější novoty patří chlapík Gheed, který je spoután s Diablem II. Do pokročování nyní zasáhne taktéž, ale již pouze jako předmět s názvem Gheed´s Machine.

diablo-iii-reaper-of-souls-76528-3897668.jpg

Blizzard tak chystá na příští rok opravdu velký datadisk, který nasytí dychtící fanoušky této hry. Mimo výrazných novinek se dočkáme i spousty nových úkolů, bossů, monster a všemožných postav a studio slíbilo, že se to nebude týkat jen pátého aktu. Na závěr bych chtěl podotknout, že se jedná o nepotvrzené informace a je také možné, že Blizzard ještě všelijak datadisk poupraví, takže je potřeba tyto informace brát s rezervou.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A