Fanoušci oživili multiplayer závodů Motorstorm. Možná přibydou i další hry

Kultovní závodní arkáda pro Playstation 3 dostává druhý dech.

Legendární závody Motorstorm z konzole Playstation 3 v dalekém roce 2010 vypnuli své servery a multiplayer tak ukončil své působení. Od té doby mohli hráči hrát pouze singleplayerovou část hry, fanoušci ale nespí. Skupinka s názvem Playstation Online Network Emulated (nebo také PSONE) totiž multiplayer oživila na vlastní pěst. 

Skupince se podařilo emulovat servery hry a vytvořit si svůj vlastní, na který nyní mohou přispěchat všichni, kdo se chtějí bavit s dalšími hráči. Jedinou podmínkou je vlastnit konzoli PS3 a kopii hry Motorstorm. Možné je také se přidat skrze PS3 emulátor, ten ale musí být schválen na Discordu skupiny. Pak už stačí jen změnit nastavení sítě konzole na primární DNS 185.194.142.4 a sekundární DNS na 8.8.8.8. nebo 1.1.1.1. Tím se konzole napojí na servery skupiny a Motorstorm poběží pěkně online. 

PSONE přidala i další hry jako Warhawk, SOCOM Confrontation, Killzone 2 a jiné, aby si pamětníci zahráli se slzou v oku. A na cestě jsou další. Více informací získáte na oficiálních stránkách.

Váš názor Další článek: Známe prosincové hry zdarma pro Games with Gold. Budeme utíkat z vězení

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,