Fanoušci oživili multiplayer závodů Motorstorm. Možná přibydou i další hry

Kultovní závodní arkáda pro Playstation 3 dostává druhý dech.

Legendární závody Motorstorm z konzole Playstation 3 v dalekém roce 2010 vypnuli své servery a multiplayer tak ukončil své působení. Od té doby mohli hráči hrát pouze singleplayerovou část hry, fanoušci ale nespí. Skupinka s názvem Playstation Online Network Emulated (nebo také PSONE) totiž multiplayer oživila na vlastní pěst. 

Skupince se podařilo emulovat servery hry a vytvořit si svůj vlastní, na který nyní mohou přispěchat všichni, kdo se chtějí bavit s dalšími hráči. Jedinou podmínkou je vlastnit konzoli PS3 a kopii hry Motorstorm. Možné je také se přidat skrze PS3 emulátor, ten ale musí být schválen na Discordu skupiny. Pak už stačí jen změnit nastavení sítě konzole na primární DNS 185.194.142.4 a sekundární DNS na 8.8.8.8. nebo 1.1.1.1. Tím se konzole napojí na servery skupiny a Motorstorm poběží pěkně online. 

PSONE přidala i další hry jako Warhawk, SOCOM Confrontation, Killzone 2 a jiné, aby si pamětníci zahráli se slzou v oku. A na cestě jsou další. Více informací získáte na oficiálních stránkách.

Váš názor Další článek: Známe prosincové hry zdarma pro Games with Gold. Budeme utíkat z vězení

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách