Fanoušci si přejí, aby osmdesátiletá hráčka Skyrimu byla NPC v dalším dílu

Dvaaosmdesátiletá Skyrim babička se bojí, že dalšího dílu The Elder Scrolls by se nemusela už dožít. Fanouškovská základna jí tak chce nechat nadělit dárek, který by ji měl potěšit.
Fanoušci si přejí, aby osmdesátiletá hráčka Skyrimu byla NPC v dalším dílu

Shirley Curry je poněkud netradiční hvězda Youtube, která se proslavila díky tomu, že i přes svůj pokročilý věk si našla cestu k počítačovým hrám a nebála se své zážitky také publikovat. Díky tomu, že si jejího obsahu všimli lidé z Redditu, se stal její kanál velmi úspěšným a momentálně už má pře 400 tisíc odběratelů.


Když Bethesda na letošní E3 oznámila šestý díl série způsobem, kterým neukázala nic ze hry a jenom informovala, že hra je ve vývoji, ale ještě si na ni několik let počkáme, Shirley z toho samozřejmě nebyla moc nadšená. "Tak hádám, že to je hřebíček do mojí rakve. Doslova!!!"  napsala k jednomu z videí dalšího streamera. "Až vyjde The Elder Scrolls 6, už mi bude 88, takže nevím, jestli si ho budu moct zahrát. Měla bych o tom přestat snít," pokračovala.

Samozřejmě, že takovýto příběh okamžitě mezi lidmi vzbudí sympatie a také snahu alespoň nějak stařičké dámě pomoci. Její komentář se rozšířil přes Reddit a velmi rychle se z něj stala žádost o to, aby stařenka byla umístěna do TES 6 jako NPC postava. Pro tento návrh hovoří i fakt, že něco podobného už se jednou stalo. Ve Skyrimu najdete NPC postavu jménem Erik the Slayer, který je vzpomínkou na hráče, který zemřel na rakovinu šest měsíců před vydáním nesmrtelného RPG. 


Pokud by snad snaha přes petici dostat tuhle herní babičku do hry neklapla, mají hráči připravený i plán B v podobě módu pro Skyrim. V něm by si do hry tuto paní prostě přidali sami. Dokonce už se rýsují některé varianty zpracování jejího příběhu a také padají návrhy, že by se měl někdo z jejích fanoušků ujmout vyhledání nejlepších hlášek této paní, aby vznikla opravdu autentická postava.


Je skvělé vidět, že herní komunita při sobě drží za všech okolností a snaží se dělat pro své členy hezké věci, no ne? Doufejme, že podobným způsobem se k tomu postaví i vývojáři.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Duty, Mafii a další legendy

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Dut…

Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

15.  1.  2022 | |23 N/A
Martin Nahodil
Téma
Největší videoherní obchod historie! Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 mld. dolarů

Největší videoherní obchod historie! Microsoft kup…

Tak tohle asi nikdo nečekal… Call of Duty, Diablo, Warcraft nebo Candy Crash Saga budou brzy patřit Microsoftu

18.  1.  2022 | |44 N/A
Lukáš Václavík
Activision BlizzardMicrosoft
Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Na sociálních sítích se v posledních měsících rozjel trend s menší hrou Wordle, která stále nabírá na popularitě. Přidáte se?

17.  1.  2022 | |6 N/A
Martin Nahodil
Logické
Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita na Xboxu a Relicta zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  1.  2022 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity pro PS5 a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity p…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

14.  1.  2022 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

16.  1.  2022 | |108 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si teď můžete zahrát. Většina je zdarma

Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si teď mů…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

24.  1.  2022 | |8 N/A
Ladislav Novák
TémaMobily
PC verze God of War už je v rukou moderů. Co říkáte na Krata bez vousů?

PC verze God of War už je v rukou moderů. Co říkát…

Pokud něčím PC komunita vyniká, tak je to schopnost improvizovat.

20.  1.  2022 | |2 N/A
Michal Maliarov
God of WarModifikace