Fanoušci zaplatili billboard, aby poděkovali vývojářům No Man's Sky

Vývojáři navíc dostanou i pivo a jídlo.
Fanoušci zaplatili billboard, aby poděkovali vývojářům No Man

No Man´s Sky si prošlo nespočtem dobrých i horších fází, ve kterých sklízelo chválu i kritiku ze všech stran. V první řadě zažilo těžké časy, když si natěšení fanoušci uvědomili, že hra je vlastně dost prázdná a bude nesmírně těžké si v ní najít dlouhodobější zábavu. Vývojáři se ale nevzdali a hru postupně novými updaty doladili a nyní se jí daří. Důkazem je i to, že fanoušci děkují vývojářům velmi netradičním způsobem.

Hráči přímo naproti vývojářskému studiu zaplatili za reklamní plochu a umístili na ni jednoduchý vzkaz: " Děkujeme Hello Games". Ačkoliv se už objevila fotografie, která budí dojem, že vzkaz před studiem dávno stojí. Ve skutečnosti jde ale jenom o návrh, který se na billboard teprve umístí. Fanoušci se složili pomocí stránek GoFundMe a kromě Billboardu navíc dostanou Hello Games i trošku zlatavého moku a na lačno pít také nebudou. Další peníze totiž půjdou právě na pohoštění pro vývojářské studio.

Rozhodně jde o krásný krok ze strany hráčů, který ukazuje, že si uvědomují úskalí vývoje obrovské hry jako je No Man´s Sky a stejně to vidí i mnozí další. Kampaň totiž už teď vybrala o 1750 dolarů více než bylo jejím cílem.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce