Fantazie pod vodou – relaxujte s námi

Máte rádi tamagoči? Jste v práci a jste dokonale unaveni? Chcete relaxovat? Žádný problém! Dnes si tu představíme hru z české produkce, u níž se dokonale uvolníte a odpočinete, protože bude mít blahodárné účinky na vaši psychiku. Ona to vlastně ani není hra, záleží to na tom, z jakého úhlu se na tento produkt podíváte.
Fantazie pod vodou – relaxujte s námi
Fantazie pod vodou je graficky velmi pěkné a povedené dílko a když jsem poprvé viděl screenshoty, nevěděl jsem, co si o něm mám myslet. Nevěděl jsem, zdali je to nějaká hra, program či něco jiného. Ale ať už se to nazve jakkoli, věřte, je to bezva věc, při které se dokonale relaxuje a odpočívá.

Jak již samotný název napovídá, dnešní hra se odehrává pod vodou, kde se pod vaši taktovku dostane skupina šesti rybiček, s nimiž můžete provádět různé kousky, které jsou podány velice zábavnou formou. Všechny věci, jež s nimi můžete dělat máte zastoupeny pomocí ikon nacházejících se ve spodní části hrací obrazovky. No, můžete s nimi dělat celkem tři věci – papat, kakat, spinkat. Papat je celkem jasné a znamená to, že vašim rybičkám obstaráte potravu. Zde ve formě jakési tekuté stravy, kterou, následně po zadání tohoto úkonu na hrací liště, k nim doveze košík a v něm budou naskládány lahvičky s výživou. Dále tu máme kakání, to musíte vykonat po jídle, když mají vaše rybičky potřebu a je to opět ztvárněno hezkou animací, kdy k vám dojede skupina šesti záchodových mís a vaši svěřenci se na ně posadí a vykonají potřebu. A jako poslední je spinkání – zde všechny rybičky ihned po kliknutí na ikonu s postelí upadnou bez jediného mrknutí oka do postelí, jež se zde po chvilce objeví. Pak následují spací čepičky a peřiny. Všechny tyto úkony jsou ve hře podány velice zábavnou formou a při některých se vám objeví úsměv na tváři.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

Celá hra působí komplexně odpočinkově, klidně, budete mít pocit, že nikam nemusíte spěchat a na vše máte spoustu času. A v tomto je její kouzlo – je taková milá, nenásilná, oddychová, což se u mnoha her v dnešní době nevidí.

Technické provedení je skvělé - graficky je na tom velice dobře, hudebně též. Všechny věci jsou dotažené a je to učiněná pastva pro oči. Navíc si můžete zvolit jedno ze dvou pozadí, na němž budete hrát. Připočtu li k tomu ještě další dva „módy“ nazvané Jen tak fantazie, což jsou vlastně další dvě prostředí, kde můžete rybičky jen pozorovat a ony se tam hýbou samy, myslím, že je to celkem jasná volba pro všechny.

Download (1,76 MB) zde; VypalCD zde.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Hrajeme Star Wars Battlefront II: hvězdné války ve 4K

Hrajeme Star Wars Battlefront II: hvěz…

Zapli jsme Xbox One X a rozhodli se vyzkoušet, jak vypadají Hvězdné Války ve 4K. A víte co? Vypadá to parádně!

15.  11.  2017 | | 6 N/A
Playstation má speciální nabídku na Černý pátek, konzole i hry s velkou slevou

Playstation má speciální nabídku na Če…

Sony oznamuje, že v právě probíhající akci Black Friday nabízí ještě atraktivnější cenové podmínky svých produktů.

21.  11.  2017 |