Fantazie pod vodou – relaxujte s námi

Máte rádi tamagoči? Jste v práci a jste dokonale unaveni? Chcete relaxovat? Žádný problém! Dnes si tu představíme hru z české produkce, u níž se dokonale uvolníte a odpočinete, protože bude mít blahodárné účinky na vaši psychiku. Ona to vlastně ani není hra, záleží to na tom, z jakého úhlu se na tento produkt podíváte.
Fantazie pod vodou – relaxujte s námi
Fantazie pod vodou je graficky velmi pěkné a povedené dílko a když jsem poprvé viděl screenshoty, nevěděl jsem, co si o něm mám myslet. Nevěděl jsem, zdali je to nějaká hra, program či něco jiného. Ale ať už se to nazve jakkoli, věřte, je to bezva věc, při které se dokonale relaxuje a odpočívá.

Jak již samotný název napovídá, dnešní hra se odehrává pod vodou, kde se pod vaši taktovku dostane skupina šesti rybiček, s nimiž můžete provádět různé kousky, které jsou podány velice zábavnou formou. Všechny věci, jež s nimi můžete dělat máte zastoupeny pomocí ikon nacházejících se ve spodní části hrací obrazovky. No, můžete s nimi dělat celkem tři věci – papat, kakat, spinkat. Papat je celkem jasné a znamená to, že vašim rybičkám obstaráte potravu. Zde ve formě jakési tekuté stravy, kterou, následně po zadání tohoto úkonu na hrací liště, k nim doveze košík a v něm budou naskládány lahvičky s výživou. Dále tu máme kakání, to musíte vykonat po jídle, když mají vaše rybičky potřebu a je to opět ztvárněno hezkou animací, kdy k vám dojede skupina šesti záchodových mís a vaši svěřenci se na ně posadí a vykonají potřebu. A jako poslední je spinkání – zde všechny rybičky ihned po kliknutí na ikonu s postelí upadnou bez jediného mrknutí oka do postelí, jež se zde po chvilce objeví. Pak následují spací čepičky a peřiny. Všechny tyto úkony jsou ve hře podány velice zábavnou formou a při některých se vám objeví úsměv na tváři.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

Celá hra působí komplexně odpočinkově, klidně, budete mít pocit, že nikam nemusíte spěchat a na vše máte spoustu času. A v tomto je její kouzlo – je taková milá, nenásilná, oddychová, což se u mnoha her v dnešní době nevidí.

Technické provedení je skvělé - graficky je na tom velice dobře, hudebně též. Všechny věci jsou dotažené a je to učiněná pastva pro oči. Navíc si můžete zvolit jedno ze dvou pozadí, na němž budete hrát. Připočtu li k tomu ještě další dva „módy“ nazvané Jen tak fantazie, což jsou vlastně další dvě prostředí, kde můžete rybičky jen pozorovat a ony se tam hýbou samy, myslím, že je to celkem jasná volba pro všechny.

Download (1,76 MB) zde; VypalCD zde.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance zdarma – unikátní příležitost získat hru bezplatně!

Kingdom Come: Deliverance zdarma – unikátní přílež…

Hru Kingdom Come: Deliverance si může každý dopřát zdarma. Unikátní příležitost má jen týdenní trvání, ale hra vám zůstane už napořád.

13.  2.  2020 | | 56 N/A
Metro Exodus s ray-tracingem ve 4K rozlišení vypadá nádherně

Metro Exodus s ray-tracingem ve 4K rozlišení vypad…

Metro je už v základu krásnou hrou. A co teprve ve 4K rozlišení s ray-tracingem.

9.  2.  2020 | | 11 N/A
Zadarmo nebo se slevou: digitální deskovky zdarma a balíček vláčků

Zadarmo nebo se slevou: digitální deskovky zdarma …

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

7.  2.  2020 | | 5 N/A
Kupte si opravdový meč ze Zaklínače, kovárna vám vyrobí i ten stříbrný

Kupte si opravdový meč ze Zaklínače, kovárna vám v…

Je libo stříbrný meč od Geralta na stěnu pokoje?

5.  2.  2020 | | 4 N/A
Pražský Comic-Con přilákal fanoušky i cosplayery | Galerie

Pražský Comic-Con přilákal fanoušky i cosplayery |…

Minulý víkend jsme se zúčastnili pražského Comic-Conu a nechali se ovládnout atmosférou. Podívejte se na naše zážitky.

12.  2.  2020 | | 5 N/A