Fantazie pod vodou – relaxujte s námi

Máte rádi tamagoči? Jste v práci a jste dokonale unaveni? Chcete relaxovat? Žádný problém! Dnes si tu představíme hru z české produkce, u níž se dokonale uvolníte a odpočinete, protože bude mít blahodárné účinky na vaši psychiku. Ona to vlastně ani není hra, záleží to na tom, z jakého úhlu se na tento produkt podíváte.
Fantazie pod vodou – relaxujte s námi
Fantazie pod vodou je graficky velmi pěkné a povedené dílko a když jsem poprvé viděl screenshoty, nevěděl jsem, co si o něm mám myslet. Nevěděl jsem, zdali je to nějaká hra, program či něco jiného. Ale ať už se to nazve jakkoli, věřte, je to bezva věc, při které se dokonale relaxuje a odpočívá.

Jak již samotný název napovídá, dnešní hra se odehrává pod vodou, kde se pod vaši taktovku dostane skupina šesti rybiček, s nimiž můžete provádět různé kousky, které jsou podány velice zábavnou formou. Všechny věci, jež s nimi můžete dělat máte zastoupeny pomocí ikon nacházejících se ve spodní části hrací obrazovky. No, můžete s nimi dělat celkem tři věci – papat, kakat, spinkat. Papat je celkem jasné a znamená to, že vašim rybičkám obstaráte potravu. Zde ve formě jakési tekuté stravy, kterou, následně po zadání tohoto úkonu na hrací liště, k nim doveze košík a v něm budou naskládány lahvičky s výživou. Dále tu máme kakání, to musíte vykonat po jídle, když mají vaše rybičky potřebu a je to opět ztvárněno hezkou animací, kdy k vám dojede skupina šesti záchodových mís a vaši svěřenci se na ně posadí a vykonají potřebu. A jako poslední je spinkání – zde všechny rybičky ihned po kliknutí na ikonu s postelí upadnou bez jediného mrknutí oka do postelí, jež se zde po chvilce objeví. Pak následují spací čepičky a peřiny. Všechny tyto úkony jsou ve hře podány velice zábavnou formou a při některých se vám objeví úsměv na tváři.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

Celá hra působí komplexně odpočinkově, klidně, budete mít pocit, že nikam nemusíte spěchat a na vše máte spoustu času. A v tomto je její kouzlo – je taková milá, nenásilná, oddychová, což se u mnoha her v dnešní době nevidí.

Technické provedení je skvělé - graficky je na tom velice dobře, hudebně též. Všechny věci jsou dotažené a je to učiněná pastva pro oči. Navíc si můžete zvolit jedno ze dvou pozadí, na němž budete hrát. Připočtu li k tomu ještě další dva „módy“ nazvané Jen tak fantazie, což jsou vlastně další dvě prostředí, kde můžete rybičky jen pozorovat a ony se tam hýbou samy, myslím, že je to celkem jasná volba pro všechny.

Download (1,76 MB) zde; VypalCD zde.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A