Fantazie pod vodou – relaxujte s námi

Máte rádi tamagoči? Jste v práci a jste dokonale unaveni? Chcete relaxovat? Žádný problém! Dnes si tu představíme hru z české produkce, u níž se dokonale uvolníte a odpočinete, protože bude mít blahodárné účinky na vaši psychiku. Ona to vlastně ani není hra, záleží to na tom, z jakého úhlu se na tento produkt podíváte.
Fantazie pod vodou – relaxujte s námi
Fantazie pod vodou je graficky velmi pěkné a povedené dílko a když jsem poprvé viděl screenshoty, nevěděl jsem, co si o něm mám myslet. Nevěděl jsem, zdali je to nějaká hra, program či něco jiného. Ale ať už se to nazve jakkoli, věřte, je to bezva věc, při které se dokonale relaxuje a odpočívá.

Jak již samotný název napovídá, dnešní hra se odehrává pod vodou, kde se pod vaši taktovku dostane skupina šesti rybiček, s nimiž můžete provádět různé kousky, které jsou podány velice zábavnou formou. Všechny věci, jež s nimi můžete dělat máte zastoupeny pomocí ikon nacházejících se ve spodní části hrací obrazovky. No, můžete s nimi dělat celkem tři věci – papat, kakat, spinkat. Papat je celkem jasné a znamená to, že vašim rybičkám obstaráte potravu. Zde ve formě jakési tekuté stravy, kterou, následně po zadání tohoto úkonu na hrací liště, k nim doveze košík a v něm budou naskládány lahvičky s výživou. Dále tu máme kakání, to musíte vykonat po jídle, když mají vaše rybičky potřebu a je to opět ztvárněno hezkou animací, kdy k vám dojede skupina šesti záchodových mís a vaši svěřenci se na ně posadí a vykonají potřebu. A jako poslední je spinkání – zde všechny rybičky ihned po kliknutí na ikonu s postelí upadnou bez jediného mrknutí oka do postelí, jež se zde po chvilce objeví. Pak následují spací čepičky a peřiny. Všechny tyto úkony jsou ve hře podány velice zábavnou formou a při některých se vám objeví úsměv na tváři.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

Celá hra působí komplexně odpočinkově, klidně, budete mít pocit, že nikam nemusíte spěchat a na vše máte spoustu času. A v tomto je její kouzlo – je taková milá, nenásilná, oddychová, což se u mnoha her v dnešní době nevidí.

Technické provedení je skvělé - graficky je na tom velice dobře, hudebně též. Všechny věci jsou dotažené a je to učiněná pastva pro oči. Navíc si můžete zvolit jedno ze dvou pozadí, na němž budete hrát. Připočtu li k tomu ještě další dva „módy“ nazvané Jen tak fantazie, což jsou vlastně další dvě prostředí, kde můžete rybičky jen pozorovat a ony se tam hýbou samy, myslím, že je to celkem jasná volba pro všechny.

Download (1,76 MB) zde; VypalCD zde.

Fantazie pod vodouFantazie pod vodou

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 8 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |