Far Cry 6 se ukazuje ve stylovém oficiálním traileru

V novém dílu Far Cry se můžeme těšit třeba na Jezevčíka Choriza, který vám bude stát po boku.

Far Cry se nejdříve představilo neoficiálně díky úniku na PS Store. Všem v tu chvíli bylo asi jasné, že k jeho odhalení má dojít na Ubisoft Forward, což se také stalo. Hra se představila krátkým stylizovaným trailerem, který toho přímo z ní moc neukázal a spíše se nás snaží navnadit na zápletku, kterou hra nabídne.

Těšit se můžete na karibský ráj, v němž udeřila ekonomická krize. Pevnou rukou zde vládne El Presidente Anton Castillo a zápletkou bude boj o moc. V zemi se totiž zjevně schyluje k revoluci. Ubisoft se u hry opět snaží propagovat především svůj propracovaný otevřený svět. Ten má nabídnou hromadu rozmanitých lokací, od džungle přes písečné pláže až po zalidněná města. Poprvé budete také moci vidět svoji postavu během filmečků. Jedním z vašich parťáků bude také jezevčík Chorizo, který ale nevypadá, že by dokázal něco víc než svojí roztomilostí rozptýlit vaše nepřátele. Kromě toho, že je to štěně totiž Chorizo zjevně nemá plně fungující zadní nohy. 

Far Cry 6 vychází 18. února 2021 na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X a v neposlední řadě také na PC. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma