Fear & Respect - další konzolová gangsterka na obzoru!

Šťastní majitelé konzole PS2 nebo Xbox se mohou v dohledné době těšit na další hru z kriminálního prostředí. Fear & Respect zatím vypadá více než nadějně; vždyť o scénář se postarali takové hvězdy jako režisér John Singleton, nebo populární rapper Snoop Dogg. Poslední jmenovaný se dokonce stane i hlavní postavou a postará se o hudební doprovod.

   

Hlavní devizou hry by mělo být reálně ztvárněné prostředí a s tím související prvky hratelnosti. Děj samotný se odehrává v Los Angeles, což mluví za vše. LA totiž neznamená jen Holywood, LA to je i nespočet gangů a jiných společensky nižších vrstev. Hlavní postavou, kterou ztvární již výše zmiňovaný Snoop Dogg, je jistý Goldie. Ten se nedávno vrátil z kriminálu, a tak je jeho jediným cílem udržet se pokud možno co nejdéle na svobodě. Goldiemu se však lepí smůla na paty a udržet si v rejstříku jen jeden záznam mu tak bude činit nepředstavitelný problém. Ačkoli by se na první pohled mohl Fear & Respect jevit jako dvojče slavné GTA série, není tomu tak. Design jednotlivých misí by totiž měl být mnohem komornější a nedostane se nám takové volnosti. Mise budou rovněž lineárnější.

   

Ke slovu se samozřejmě dostanou i zbraně, příjemné však je, že nezůstaneme jen u nich. V boji tak budeme moct využít prakticky vše, ocelovou tyčí počínaje a pěstmi konče. Hra by měla světlo světa spatřit již toto září, ostatně jako stejnojmenný film.

   

   

Zdroj: IGN

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce