F.E.A.R. – zahrajte si první veřejnou verzi!

O nadějné FPS F.E.A.R. jsme u nás psali již mnohokrát. Jistě tedy víte, že nám autoři ze studia Monolith nabídnou zápletku z prostředí speciálního komanda. Vývojáři o příběhu rozhodně nešetří superlativy. Jenže i kdyby byla zápletka sebepoutavější, alfou a omegou v tomto případě bude dynamická akce, která by vás měla nadchnout jak svým grafickým zpracováním, tak mnohými inovacemi.

Střílecí část si bere to nejlepší z holywoodských trháků a svým zpracováním se jim minimálně blíží. Opravdu si nevzpomínám na jinou hru, kde bychom mohli vidět tak propracovaný částicový systém, kdy vaše okolí doslova vybuchuje v gejzírech omítky, mramorového obložení, či tříštěného skla. Na mysli mi vyvstává snad jen kultovní scéna z prvního Matrixu, po které z luxusního hotelového vestibulu zbyly jen pahýly sloupů. K tomu si přidejte omračující světelné efekty, dynamické stíny a odlesky - a máte intenzivní zážitek a akční hru jako víno.

  
Částicové efekty jsou úžasné * Říkal jsem mu ať se nenaklání přes zábradlí * Dva na jednoho; to je nefér!  

Nedávno vypuštěná betaverze bohužel mnoho hráčů o kvalitách hry nepřesvědčila. Vlastně ani nemohla, neboť šlo o verzi přístupnou pouze několika vyvoleným jedincům (a novinářům). Dnes však již byla spuštěna i volně přístupná beta, která ovšem ukazuje pouze multiplayerové prvky F.E.A.R. Singleplayer si vývojáři střeží jako oko v hlavě a nechtějí ani naznačit něco málo ze záplatky.

Doufejme, že jejich tajnůstkaření je úměrné kvalitě hry. Zatím se můžete přesvědčit pouze o kvalitách multiplayeru. Nejdříve se ale musíte zaregistrovat na serveru FilePlanet, až poté si můžete prostřednictvím této stránky stáhnout samotnou betu.

Zdroj: Fileplanet


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce