F.E.A.R. 2 znovu postraší hráče

Oblíbili jste si roztomilou holčičku vraždící vše, co ji přijde pod ruku? Pokud ano, mám pro vás dobrou zprávu - v září si budete moci užít novou porci zábavy s F.E.A.R. 2: Project Origin. Vývojářské studio Monolith totiž před nedávnem oznámilo, že pracují na třetím DLC pro tuto hru, nazvaném Reborn. Stejně jako předchozí stahovatelné přídavky má rozšířit multiplayerovou stránku hry, tentokrát dokonce o úplně nový mód Slow-Mo Deathmatch. Jak již vyplývá z názvu, bude tento mod o oblíbené schopnosti zpomalovat čas, respektive ostatní hráče.

VIDEO: 2027 'F.E.A.R. 2: Reborn - trailer'

Abyste si mohli zahrát na Nea, budete muset nejdříve sebrat vylepšení, jež se bude válet uprostřed mapy a o něž se už v úvodu budou svádět líté bitvy. Jakmile někdo vytoužený artefakt sebere a použije, nastane zpomalené peklo - hráč sice bude mít krátkodobou výhodu nad nepřáteli, ale čím déle bude u sebe vylepšení držet, tím větším cílem bude. Vaším úkolem pak bude udržet u sebe předmět co nejdéle. 

fear2_01.jpg fear2_02.jpg

I když by samotný MP mód na vydání DLC stačil, připravili si vývojáři ještě něco navíc. Tou třešničkou na dortu jsou čtyři nové levely pro singleplayer, v nichž se dostanete do kůže vojáka Replica s kódovým označením Foxtrot 813. Pokud se nyní škrábete na hlavě, jak je možné hrát za vojáka, kterého ovládají na dálku velitelé s psionickými schopnostmi, tak vězte, že vy budete speciální. Události ve městě, jež má na svědomí Alma, totiž nastartovaly vzpomínky a děsivé vize, které vás donutí jít proti rozkazům vašich nadřízených. 

fear2_art1.jpg

Detailně se potom budete moci seznámit s Almou, novým hrdinou a zbrusunovým multiplayerem v září tohoto roku na PC, X360 a PS3. Cena přídavku nebyla prozatím stanovena, ale možná že se budou moci radovat PC hráči, kteří i předchozí DLC dostali zdarma. Sice jde jen o malou náplast na ránu, kterou zasazuje třeba absence sběratelské edice Modern Warfare 2, ale i tak potěší. Vydání DLC má pak předcházat rozsáhlé demo, jež zavítá na vaše obrazovky 27. srpna.

 

Zdroj: IGN

Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce | FPS
Výrobce: Monolith | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 13. února 2009
 • Solidní přestřelky
 • Atmosféra
 • Hudební podkres
 • Nenáročná grafika
 • Příliš jednoduché
 • Dost krátké
 • Nudný level design
Související články
 1. Video: Vojáčci napadli F.E.A.R. 2
 2. Recenze: F.E.A.R. 2: Project Origin - neděste se
 3. Video: Překonejte strach z F.E.A.R. 2
 4. Video: F.E.A.R. 2 přivede opět Almu
 5. Project Origin – dáma v krvavě rudé

Nejnovější komentáře