Fenomén Auto Chess míří na Switch a PS4

Jeden z nejoblíbenějších trendů moderního hraní míří na další platformy.

Auto Chess, které původně světlo světa spatřilo jako modifikace pro Dota 2 se nyní chystá na konzole PS4 a Ninendo Switch. Informaci sdělil na setkání fanoušků Loring Lee, ředitel vývojářského studia Dragonest. Zatím ale nevíme, jestli je tento port určený i pro západní trh. 

Auto Chess: Origins je momentálně dostupné na mobilních zařízeních a má zamířit také na Epic Games Store. Jde o hru s hrdiny pro osm hráčů, která může na první pohled připomínat šachy, ale má v rukávu i hromadu zajímavých zvratů, které ji od klasické hry s figurkami na šachovnici odlišují. Tento žánr navíc nejspíše poroste i pomocí dalších verzí. Valve totiž chystá vlastní - Dota Underlords, která vyjde na telefonech a počítačích. 

Podlehli jste už Auto Chess? Pokud ne a máte doma Switch nebo PS4, můžete to napravit v příštím roce.

Váš názor Další článek: FIFA 20: sólo do vlastní branky | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách