FF na Revolutionu nás příští rok nečeká

Nedávno na veřejnost prosákly informace, že Final Fantasy: Crystal Chronicles pro Revolution se dostane na US trhy v roce 2007. A prezident Square Enix Yoichi Wada prý prohlásil, že hra bude mít online hru, úžasnou grafiku a bude intenzivně využívat možností ovladače Revolutionu. Ovšem mluvčí společnosti řekl, že dané informace jsou "nesprávné" a že od loňského května nebyly oznámeny žádné nové informace.

  

Final Fantasy: Crystal Chronicles pro Gamecube

Tehdy Wada naznačil, že FF: CC bude disponovat online módem, když prohlásil: "Rádi bychom silně podporovali next-gen plány Nintenda na síťové hraní." Online mód je tedy docela pravděpodobný, ale na další podrobnosti si budeme muset počkat. Možná se něco objeví na letošní E3.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole