FF Versus XIII stále jen pro PS3

Internetem projela vlna zděšení, když japonský manga časopis V-Jump nedávno prezentoval Final Fantasy Versus XIII jako multiplatformní titul. I když se něco takové dalo čekat, fanoušci Playstationu bezpochyby tajně doufali, aby k tomu nakonec nedošlo.

Přeci jen bylo původně PS3 exkluzivitou i Final Fantasy XIII, z něhož se po pár letech vývoje stala multiplatformní záležitost. Vývoj je drahý, hry tolik nevydělávají... Jde o logický krok. Jak se ale ukázalo býti pravdou, V-Jump se dopustil tiskové chyby.

"Opravdu je nám to líto," prohlásil magazín na Twitteru. "Jde o překlep. Omluvíme se a provedeme nezbytné kroky pro opravu."

Takže PS3 maniaci, můžete být stále v klidu. Zatím se Final Fantasy Versus XIII pro Xbox 360 nechystá. Dvakrát ale podtrhujeme slovo "zatím", jelikož se to může rychle změnit. Nebo taky ne.

Zdroj: Kotaku
Dostupné pro: PS3
Žánr: Akce, RPG
Výrobce: Square-Enix
Začátek prodeje: 2012

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |