FFIII pro iPhone vychází z DS verze

24. února 2011

Když jsme vás před časem informovali o tom, že se třetí díl série Final Fantasy podívá i na iOS zařízení, zdůraznili jsme, že není jisté, zda půjde o NES originál či remake z DS. Konečně můžeme spekulace hodit stranou - FFIII pro iPhone bude vycházet z DS verze.

Tento port se však bude od povedeného 3D remaku v několika aspektech lišit. Předně, jak se dalo očekávat, hra bude ve vyšším rozlišení. Dále bude updatována i zvuková složka, spolu se zobrazováním monster na obrazovce. To kvůli zjednodušení interface.

Zatím nejsou k dispozici žádné obrázky, nicméně je jisté, že se to brzy změní. Zvláště vezmeme-li v úvahu, že se má titul na AppStore objevit někdy v průběhu následujícího měsíce (jak to potvrzuje příspěvek na evropských stránkách Square-Enixu).

Zdroj: Andriasang
Dostupné pro: 3DS, iPhone
Žánr: RPG
Výrobce: Square Enix | Webové stránky hry

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |