FIFA 07 a NHL 07 kompletně v češtině

Česká pobočka společnosti Electronic Arts oznámila, že hodlá dodat na trh své sportovní hry NHL 07 a FIFA 07 v kompletním českém znění s dabingem všech zápasů z úst slavných komentátorů. Obou her bychom se měli dočkat v průběhu prázdnin.

Pokud sledujete fotbalové a hokejové přenosy, jistě vám budou povědomé hlasy komentátorů, jež se objeví v letošních dílech sérií FIFA a HNL od Electronic Arts. Na našem území totiž dostanete FIFA 07 dabovanou Jaromírem Bosákem a Petrem Svěceným, zatímco hokejoví příznivci uvítají hlášky z úst Petra Vichnara a Roberta Záruby. Obě komentátorské dvojice prý měli dostatek volnosti při výběru vhodných glos, takže se dočkáme jak starých známých hlášek z televize, tak i naprostých novinek. Hry vám tak mají zprostředkovat dokonalý sportovní zážitek, kterého se dočkáte již za pár měsíců.

Zdroj: Onlinegames, EA Czech


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole