Fifa 10 se na mobily moc nepovedla

S psaním recenze na nový ročník fotbalového simulátoru FIFA jsem si dal celkem načas, zcela záměrně. Proč? Protože tahle veleslavná série dostává poslední dobou tak neuvěřitelně na frak, že i současné výkony naší fotbalové reprezentace jsou ve srovnání s tím slabým odvárkem (tedy pokud tím nemyslíme výkony v barech a při návštěvách prostitutek) a já bych tuze rád chtěl přijít na to, proč tomu tak je! Jistě, řada skalních fanoušků pořád nedá na svou FIFU dopustit, jenže spíše už jen tak z tradice.

fifa 01.pngfifa 02.png

Fajnšmekři totiž na konzolích a PC jednoznačně hltají „pesánka“ (tím myšlen slangový výraz pro Pro Evolution Soccer, nikoliv pro oblíbenou zoofilní kratochvíli autora recenze – pozn. redakce), na mobilech se zase na výsluní už dlouho hřeje gamelofťácký Real Football. Chtěl jsem prostě zjistit proč tomu tak je! Třeba má FIFA nějaké hluboko skryté kouzlo, které se uvolní až po delší době hraní, ale skutečně nemá, bohužel! Ovšem nepředbíhejme…

Dokončení recenze najdete na spřáteleném webu Mobilgamer.cz

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A