FIFA 2001 – demo je venku!

Počítačové simulace od EA Sports jsou každoročně zárukou vysoké profesionality, hratelnosti, perfektního grafického provedení (o tom technickém ani nemluvě) a přesto, že se občas stane, že nenaplní veškerá očekávání hráčů, vždy disponují natolik vysokým herním standardem, že se o tom případné konkurenci může jenom zdát.
FIFA 2001 – demo je venku!
Počítačové simulace od EA Sports jsou každoročně zárukou vysoké profesionality, hratelnosti, perfektního grafického provedení (o tom technickém ani nemluvě) a přesto, že se občas stane, že nenaplní veškerá očekávání hráčů, vždy disponují natolik vysokým herním standardem, že se o tom případné konkurenci může jenom zdát. Zní to jako staré otřepané klišé, ale jedna z oněch simulací (FIFA) se, v tomto roce, bude zřejmě opět těšit neskutečnému zájmu…

FIFA 2001 FIFA 2001

FIFA 2001 FIFA 2001

FIFA 2001 FIFA 2001

Jednoduše proto, že splňuje všechny výše zmíněné atributy (už to by stačilo na úspěch) a taky proto, že bezezbytku naplňuje snad veškerá očekávání. A co se dalo vlastně od nové FIFY 2001 očekávat? Vylepšenou hratelnost, grafiku a animaci hráčů, nové zvuky, nové herní situace, nové menu (prostředí hry) a hlavně po roce opět český národní tým. Tím vším a nejen tím nová FIFA disponuje:

  • je zde 17 fotbalových lig z celého světa, krom té české (ono nic není dokonalé :) a 55 národních týmů.
  • hra nabízí 4 herních módy: exhibiční utkání, sezónu, Světový šampionát a trénink.
  • „multiplayer“, což je pravděpodobně jedno z nepodstatnějších vylepšení.
  • vylepšení v oblasti animační: promakanější ksichtíky, realističtější pohyby (hráč se skládá z vícera pomyslných obratlů, čímž je vytvořen plynulý a realistický pohyb hráčů při sprintu, kopání do míče, brankářských zákrocích atd.) vylepšena animace diváků, kteří i se i přes svou „texturovou povahu“ chovají mnohem pestřeji (mávají např. vlajkami), dále pak jsou nově k vidění trenéři a čároví rozhodčí.
  • zlepšenou umělou inteligenci, která se nejvíce podepsala na chování brankářů a obránců při defenzivních činnostech na své polovině.
  • nové prokreslení stadiónů, světelné efekty (stíny, nasvícení), nové zvuky a výkřiky (mluví a řvou i hráči) a nakonec starý dobrý komentář Johna Motsona a Marka Lawrensona…a takhle bych mohl pokračovat minimálně do konce tohoto řádku:)
Ale ne, nechme stranou suchá fakta a pusťme se raději do skutečného hraní. Koho zajímá, že hráč je vykreslen z tolika a tolika polygonů. Demo najdete na speciální stránce EA Sports nebo rovnou tady [20 MB]. Přeji příjemnou zábavu. Samozřejmostí je přítomnost dema i na VypalCD.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A