FIFA 21 představuje režim FUT a nové ikony, nechybí ani Petr Čech

EA představuje další žhavé novinky nadcházejícího ročníku FIFA. Tentokrát se zaměřuje na režim FIFA Ultimate Team a nové ikony.

FIFA 21 se nezadržitelně blíží a spolu s ní i novinky, které obohatí její nejpopulárnější režim. Řeč je o FIFA Ultimate Teamu, který se již stal tak žádaným, že do něj a jeho balíčků hráči během roku nasypou více peněz, než vydělávají samotné prodeje hry. Stejně jako každý rok ho EA tak chce bezesporu udržet při životě a slouží k tomu i drobné změny udržující ve hře rozmanitost.

Letošní ročník se zaměří mimo jiné na spolupráci s vaším kamarádem, který se stane parťákem do hraní kooperačního režimu. Za něj potom budete dostávat týdenní odměny jako z ostatních sekcí FUT. Chystají se také inovace z hlediska výkonnosti hráčů. Stěžejní momenty některých hráčů budou vylepšovat jejich statistiky. V neposlední řadě potom EA slibuje také ještě propracovanější editaci vašeho svatostánku. Stadiony budou personalisované jako ještě nikdy.

47bda75b-cb69-4fdc-86f7-951c4c7f75e1

EA také představuje nové ikony, které doplní řady již nyní ve hře umístěných, aby se počet legendárních hráčů zvýšil na rovnou stovku. Pro našince je jednoznačně nejradostnější informací, že nechybí ani gólman Petr Čech. Jako další se přidají také například Fernando Torres, Davor Šuker nebo Nemanja Vidić. Kompletní seznam nových ikon si můžete prohlédnout na obrázku výše.

Váš názor Další článek: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se odkládá na příští rok

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,