FIFA 22 dorazí v říjnu s řadou novinek, za next-gen verzi si připlatíte

Letošní FIFA láká novými technologiemi a Ultimate edicí, bez které si next-gen verzi nezahrajete.

Předevčírem se nám představila letošní FIFA 22 a s oznámením dorazilo hned několik podstatných informací. Tak především, nejnovější díl fotbálku od EA dorazí na pulty obchodů 1. října letošního roku, a to pro PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch (Legacy verze). 

Základní verze se bude držet klasické cenovky 70 dolarů, má to však jeden háček. Pokud chcete hrát opravdovou next-gen verzi hry s grafickými a dalšími technologickými novinkami, budete si muset připlatit za Ultimate edici hry, která vás vyjde na 99 dolarů. A to už není málo.

Jednou ze stěžejních inovací letošního ročníku bude nový animační systém Hypermotion. Ten je poháněn umělou inteligencí, která nasbírala obří objem dat z reálných pohybů hráčů a zápasů, které snímala a dokáže přirozeně kombinovat a navazovat animace v reálném čase přímo během zápasu. Hra nabídne více jak 4 tisíce animací a malých detailů, díky kterým bude pohyb a celkový pocit ze hry mnohem přirozenější a reálnější. Jak to však bude vypadat v praxi uvidíme až v brzkých záběrech ze hry, které by se nám měly ukázat. 

Váš názor Další článek: Volba obtížnosti dá hráčům Psychonauts 2 možnost být nesmrtelný

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,